همه چیز درباره هتل لارا پارک آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از شهرهای توریستی و در اصل توریست پذیرترین شهر ترکیه می باشد که در واقع مرکز استان آنتالیاست و در منطقه ی جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد. شهر آنتالیا بعلت نزدیکی بسیار زیادی که با دریای مدیترانه دارد بسیار توریست پذیر است و گردشگران بسیاری برای تفریح و سرگرمی به این شهر زیبا سفر می کنند. به علت گردشگران بسیاری که سالانه به این شهر سفر می کنند ما در ادامه به معرفی هتل لارا پارک در این شهر می پردازیم.

شهر آنتالیا

شهر آنتالیا

اما این شهر به علت داشتن سواحل متعددی که دارد معروف است ولی در اصل خیابان هایی با دورنمای درختان نخل فراوان در قدم اول نظر شما را جلب می کند و در ذهن شما ماندگار می شود.

هتل لارا پارک

لارا پارک

لارا پارک

هتل لارا پارک آنتالیا هتلی در نزدیکی ساحل است و تنها با چند قدم می توانید از سواحل زیبای آنتالیا و قدم زدن در کنار ساحل و کلیه ی ورزش های آبی این شهر بهره ببرید. حسن این هتل همین نزدیکی به ساحل بودن و دسترسی آسان است.

این هتل از هتل های ۴ ستاره شهر آنتالیاست و از امتیاز بالایی نزد کاربران برخوردار است.

امکانات هتل لارا پارک

این هتل همه ی آن چه از یک هتل چهار ستاره انتظار می رود را داراست و شامل امکانات داخلی نظیر استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ مخصوص، سالن و باشگاه بدنسازی و … است. علاوه بر امکانات ورزشی و تفریحی این هتل دارای لابی و سالن VIP  مخصوص است تا مسافران اوقات خوشی را در طی مسافرتشان طی کنند. ضمن اینکه یک استخر در فضای باز نیز در محوطه ی این هتل تعبیه شده است تا در فصل های گرم بتوان از آن نیز استفاده کرد.

اتاق های هتل

اتاق های هتل لارا پارک

اتاق های هتل لارا پارک

اتاق های هتل لارا پارک مجهز به سیستم تهویه، وای فای رایگان و تخت های یک و دو نفره است و دارای اتاق هایی تک نفره و دونفره و خانوادگی است. همچنین این اتاق ها دارای بالکن مخصوص است تا در ایام و فصول گرم سال از مشاهده مناظر دلچسب و بی نظیر آنتالیا لذت ببرید. رنگ های به کار رفته در این هتل نیز رنگ های گرم و آشناست که حس خوبی را در مسافر ایجاد می کند.

طراحی های اتاق ها نیز طوری است که به تمام شهر دید کلی و مناسبی دارید.

رستوران های هتل

رستوران

رستوران

رستوران های این هتل در دو نوع سرباز و سرپوشیده است و در منوی آن ها انواع و اقسام غذاهای ترکی و مدیترانه ای و دیگر کشورها یافت می شود. همچنین این هتل مجهز به کافه و بار نیز است که که می توان با عزیزان ساعتی در این کافه ها به استراحت پرداخت.

دسترسی هتل

همان طور که در بالا اشاره کردیم هتل لارا دارای دسترسی مناسب و خوبی به مکان های تفریحی شهر دارد و به آبشار اصلی شهر بسیار نزدیک است. همچنین به ساحل دریا و ایستگاه اتوبوس بسیار نزدیک است و تنها ۱۰۰ قدم با آن ها فاصله دارد و بعلاوه تا فرودگاه نیز ۸ کیلومتر فاصله دارد.

بهترین زمان سفر به آنتالیا

فصل سفر

فصل سفر

حال که هتل لارا پارک را معرفی کردیم جا دارد بهترین زمان سفر به این شهر توریستی را از لحاظ فصلی و آب و هوا با شما در میان بگذاریم.

باید بدانید بهترین زمان سفر از لحاظ فصلی به آنتالیا اوایل بهار تا نیمه های اردیبهشت است که همان ماه آوریل می شود. همچنین از زمان مهر تا آذر نیز فصلی بسیار مناسب از لحاظ آب و هوایی برای سفر به آنتالیاست و با هوایی دل پذیر در این شهر مواجه خواهید شد. در فصل تابستان نیز هوایی گرم و در واقع فصل داغ گردشگری نیز است که در این زمان گردشگران بسیاری در آنتالیا به سر می برند.

حال که درباره چند و چون سفر به آنتالیا با شما مطالبی را به اشتراک گذاشتیم و به معرفی هتل لارا پارک پرداختیم تصمیم گیری درباره ی سفر به آنتالیا این شهر پر زرق و برق را به خودتان واگذار می کنیم.

برای خرید انواع تور ترکیه با قیمت مناسب کلیک کنید.