معرفی هتل های کوهستانی

سفر به کوهستان می تواند هر کسی را شگفت زده و سرزنده کند. معمولا انسان با دیدن طبیعت و قدم زدن در آن حس سر زندگی می کند، اقامتگاه هایی که در دل طبیعت ساخته می شوند پر طرفدارتر از هر هتلی هستند و دلیلش هم واضح است محیط و طبیعت می باشد.

در بسیاری از مناطق جهان هتل هایی در دل کوه یا کنار دریاچه ها ساخته شده اند که هر کدام جذابیت خود را دارند و تقریبا می شود گفت در هر فصل و ماهی از سال دیدنی هستند.

در این نوشته به معرفی چند هتل کوهستانی میپردازیم که ارزش سفر کردن به آنجا را دارند.

InterContinental Davos

InterContinental Davos

InterContinental Davos

هتل اینترکنتیننتال داووس از بهترین هتل های کوهستانی دنیا بوده که در سوئیس و شهر داووس دورف قرار گرفته است. این هتل اتاق هایی با نمایی رو به دریاچه داووس (Lake Davos) را در پیش روی مهمانانش می گذارد.

تمام مهمانان می توانند از غذاهای ایتالیایی در ۳ رستوران این هتل سوئیسی سفارش دهند و در نماهای باز بنشینند. طراحی هتل اینترکنتیننتال داووس سوئیس به گونه ای است که گویی شبیه به نیم سکه ای طلایی رنگ است.

این استراحتگاه در کنار کوه های آلپ امکاناتی همانند با استخرهای سرپوشیده و یا روباز (بسته به سلیقه افراد)، یک اتاق یوگا، سونا، اتاق بخار و سوئیت های هانی مون را فراهم نموده است.

Hilton Whistler Resort & Spa

اقامتگاه هیلتون ویستلر

اقامتگاه هیلتون ویستلر

از بهترین هتل های کوهستانی دنیا بوده که در بریتیش کلمبیا کانادا قرار گرفته است و نمایی از کوهستان های پر کاج و برفی این ناحیه را در شرایطی عالی به نمایش می گذارد. هتل هیلتون ویستلر در میان کوهستان ویستلر بلککومب (Whistler Blackcomb) که محبوبیت زیادی در میان طرفداران ورزش های زمستانی دارد، قرار گرفته است.

برای رزرو می توانید یکی از ۲۸۷ اتاق آن را انتخاب کرده و از تمام امکانات آن بهره مند شوید. استخر آبگرم آن در بیرون از هتل، به همراه حوضچه آبگرم، زمین بسکتبال و تنیس و مرکز ورزشی شبانه روزی این هتل را برای ورزشکاران و کسانی که می خواهند استراحت کنند، منحصر به فرد نموده است.

رستوران این هتل نیز بسیار معروف است. اگر دوست داشته باشید می توانید از هتل دوچرخه کرایه کرده و در اطراف بگردید. وسایل اسکی و گلف هم برای طرفداران این ورزش وجود دارد.

The Hotel Telluride

هتل تلورید در کلرادو

هتل تلورید در کلرادو

مهم نیست که چه زمانی را برای اقامت در هتل تلورید کلورادو انتخاب می کنید. این هتل هر زمان که وارد ان شوید به شما دره طلایی و گوهر نشان کوه های سن جوان (the San Juan Mountains) را نشان می دهد.

این هتل که در مرکز شهر واقع شده، دارای نماهایی دیدنی با منظره های باورنکردنی کوه و نزدیکی به تمام تفریحات زمستانی همانند مسیرهای اسکی و اسنوبرد است. همچنین تا مسیرهای پیاده روی و میدانی که فستیوال ها در آن برگزار می شود به همراه مسیر دوچرخه سواری در کوهستان در نزدیکی یکی از بهترین هتل های کوهستانی دنیا قرار دارد.

این هتل ۵ ستاره دارای وان حمامی در فضای باز، و همچنین انباری از تمام وسایل اسکی و اسنوبرد است. علاوه بر این، مهمانان می توانند از مسابقات دوچرخه سواری و ترانسفر رایگان فصلی برای دیدن جشن ها و مراسم های اطراف هتل لذت ببرند.

Jade Mountain

Jade Mountain

Jade Mountain

تنها هتلی در سنت لوسیا که هم به کوه های پتیت و هم کوه های پیتون نمایی بی نظیر را ارائه می دهد، هتل جاده ماونتین است. اینجا شما با یکی از بهترین هتل های کوهستانی دنیا روبرو هستید که می تواند نظر شما را راجع به تفریح و استراحت عوض کند. نمایی ۶۰۰ هکتاری از مناظر کوه ها و سواحلی با آب های مرجانی در روبرویتان قرار دارد.

برای رفتن به هر اقامتگاه باید از پلی عبور کنید تا به فضایی خصوصی وارد شوید. استخر هر اقامتگاه این هتل نمایی رو به تمام زیبایی های طبیعت در جلوی دیدگانتان قاب می گیرد. علاوه بر این، تمام سوئیت ها تنها سه دیوار دارند و باقی همگی از شیشه است.

هنگامی که مسافران از بودن در اقامتگاه های خود خسته شدند می توانند در فعالیت هایی همانند اسنورکلینگ، غواصی، ماهیگیری در دریایی عمیق، قایق رانی و پیاده روی انتخاب کنند. مهمانان همچنین می توانند در آبگرم کاین سیل (the Kai en Ciel spa) غذاهای لذیذ کارائیب را تجربه کنند.