در برج آسمان اوکلند آدرنالین خونتان بالا می رود!

استرالیا در طول سال میزبان گردشگران بیشماری از سراسر دنیا است که نه تنها برای تماشای زیبایی های این قاره ی دور افتاده به آنجا سفر می کنند، بلکه می آیند تا هیجان واقعی را برفراز بلندترین برجهای دنیا تجربه کنند.

یکی از برجهای معروف در استرالیا برای تخلیه ی هیجان و بالا بردن آدرنالین خون، برج آسمان اوکلند در نیوزلند اندونزی است.

Auckland New Zealand

Auckland New Zealand

اوکلند نیوزلند

اوکلند پرجمعیت ترین شهر نیوزلند است که در شمال این کشور جزیره ای واقع شده است. این شهر دارای بزرگترین بندر در نیم کره ی جنوبی است که بالاترین سرانه ی قایقهای بادبانی را در جهان داراست. همچنین این شهر به عنوان یکی از امن‌ ترین شهرهای دنیا شناخته می شود می شود.

 این شهر دارای آب و هوای مطبوعی در طول سال است که سبب می شود در طول سال گردشگران بیشماری از سراسر دنیا به این شهر سفر کنند.

اما آنچه این شهر را به شهرت جهانی رسانده است، برج آسمان با ارتفاع ۳۲۸ متر است که نماد این شهر بندری هم محسوب می شود.

1Auckland

۱Auckland

2Auckland

۲Auckland

برج آسمان اوکلند

بی شک چشم اندازهای خیره کننده از بنادر اوکلند و دریای آبی سبب می شود، گردشگران بسیاری خود را به اوکلند برسانند تا برفراز این برج این مناظر نفس گیر را تماشا کنند.

اما برج آسمان اوکلند با ارتفاع ۳۲۸ متری، بلند ترین برج واقع درنیمکره جنوبی زمین به شمار می‌رود که ۲۰۰۰ تن تیر آهن ، ۶۶۰ تن مصالح آهنی و ۱۵۰۰۰ مترمربع بتن در ساخت آن استفاده شده است. این بنا از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و گفته می شود در مقابل ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت باد تند و بیش از هشت ریشتر زلزله مقاومت دارد .

این برج بلند مرتبه که به نماد شهر بدل شده است، از فاصله ی ۸۲ کیلومتری حتی در اوج آلودگی قابل مشاهده است. نکته جالب برج، فضای شیشه‌ ای است که دیدی ۳۶۰ درجه را ارائه می دهد. گردشگران به این ارتفاع می آیند تا همراه با تجربه ی هیجان نفس گیر، مناظر خیره کننده ی اوکلند را تماشا کنند.

در این برج خدمات تفریحی دیگری نظیر رستوران، مسیر پیاده روی شیشه ای و امکاناتی برای تفریحات هیجان انگیز نظیر اسکای جامت تدارک دیده اند تا هیجان واقعی را در سفر به اوکلند استرالیا تجربه کنید.

3sky tower auckland jump

۳sky tower auckland jump

4sky tower auckland walk

۴sky tower auckland walk

5sky tower auckland jump

۵sky tower auckland jump

6sky tower auckland walk

۶sky tower auckland walk