تماس با ما

donyayesafar

با دنیای سفر، دیده می شوید. شنیده می شوید. خوانده می شوید. شیر می شوید. لایک می شوید.

bar-o-bandil.com@gmail.com

skype: donyayesafar

 

‏3 دیدگاه در نوشته‌ی “تماس با ما

 1. امید یوسفیان - بیجار

  با عرض سلام و ادب
  باتشکر از مطالب زیبا و پرمحتوای سایت دنیای سفر و همچنین قلم خوب و تواناتون ، اگه جسارت خدمتون نباشه یه پیشنهاد یا شاید به اصطلاح دقیق تر، انتظار کوچکی که برگرفته از حس ناسیونالیستی بنده باشه به عرض برسونم. انتظار میرفت در سایتی که تقریبا” فعالیت اصلی ش معرفی نقاط مختلف کشور قشنگ و بی بدیل مون ایرانه، مطالبی هم هرچند کوتاه در باره زادگاه مون به چشم بخوره، اما در عین تعجب هیچ خبر یا معرفی از دیارمون نگاشته نگردیده. این در حالیکه شهر بیجار گروس دارای پیشنه تاریخی و خواستگاه بزرگان و فرهیختگانی هست که در سطح کشور همیشه افتخار آفرین بوده اند. (نظیر امیرنظام گروسی، آیت ا… فاضل گروسی و….) . پس رسالت نسل ما معرفی بهتر و دقیق تر این مسائل و علی الخصوص آثار به جا مونده از تاریخ، فرهنگ و تمدن بشری (نظیر: قلعه تاریخی قم جقعای،تیمچه امیر تومان، قلعه و پل تاریخی صلوات آباد، مسجد خسرو آباد ) که در استان کردستان سهم شهرستان ما از همه بیشتر میباشدهمچنین خبرهای که آثار تاریخی منطقه گروس رو به خطر انداخته است. ( مثل :آبگیری سد تلوار و عدم مرمت آثار تاریخی و …. ) .
  هر چند قبول دارم با توجه به شرایط استراتژیکی شهرستان و دیدکلی امنیتی که در سطح کشور به منطقه کردستان وجود داره استقبال چشمگیری از نظر جذب مسافر نداشته ولی زحمات شما بزرگواران در معرفی درست تر این منطقه علی الخصوص شهرستان بیجار تشویق و انگیزه رو برای مسافران بیشتر میکنه.
  انشاا.. که توانستم باشم با جملات فوق اصل مطلب رو به عرض رسونده باشم. در پایان ضمن تشکر و پوزش دوباره موفقیت روزافزون ، سرکار و خانواده محترمان رو از خداوند منان خواستارم.

  1. مستانه نویسنده

   با سلام و تشکر فراوان برای دنبال کردن مطالب و نظر ارزشمند شما
   پیشنهاد و انتظار شما کاملا بجاست و حتما عملی خواهد شد.
   درصورت امکان مطالب و عکسهایی از بیجار برای دنیای سفر بفرستید تا با نام شما یا دوستانتان منعکس شود.
   من هم تلاش می کنم که عکسها و مطالب درخوری پیدا کنم.
   سپاسگزارم

پاسخی بگذارید