از هتل شانگری لا (Shangri la ) پاریس و جاذبه های آن چه می دانید؟

همان طور که می دانید کشور فرانسه در همسایگی کشورهای ایتالیا، اسپانیا، سوییس و بلژیک است. جمعیت فرانسه حدود 68 میلیون است و دومین کشور پرجمعیت قاره اروپا به شمار می رود.

کشور فرانسه و شهر پاریس همواره از گردشگران بسیاری استقبال می کنند و به علت موقعیت جغرافیایی خاص و همجواری با کشورهای مهم از شهرهای پرطرفدار برای سفر یا مهاجرت است.

شهر پاریس نیز از حیث مهاجر و گردشگر رقم بالایی را هر ساله در خود جای داده است و دارای هتل های متعدد 5 ستاره و شیک است. یکی از این هتل ها که در ادامه به معرفی آن می پردازیم هتل شانگری لا در شهر پاریس است که از امکانات بالایی برخورداراست و برای اقامت چند شبه شما و تجربه ی چند شب رویایی در پاریس بسیار مناسب است.

اما قبل از معرفی هتل اطلاعاتی درباره کشور فرانسه به شما می دهیم.

کشور فرانسه

آب و هوای فرانسه

فرانسه

فرانسه

بخش‌های شمالی دارای آب و هوایی معتدل است. بخش‌های جنوبی نیز آب و هوایی مدیترانه ای و گرم دارند. بخش‌های غربی فرانسه میزان بارش بالایی را شاهد است و زمستان‌هایی معتدل و تابستان‌هایی گرم را دارد. غرب این کشور داری آب و هوای کوهستانی است. سایر مناطق نیز معمولاً از تابستان‌هایی گرم و گاهی طوفانی و زمستان‌هایی سرد برخوردارند.

گردشگری فرانسه

گردشگری پاریس

گردشگری پاریس

کشور فرانسه از سال 2013 به این طرف هر ساله بیش از 80 میلیون گردشگر را در خود جای داده است و از کشورهای اسپانیا، آمریکا، ایتالیا و چین بالاتر قرار گرفته و حدود 47 میلیارد دلار از این راه درآمد دارد.

این میزان گردشگر به علت وجود جاذبه های طبیعی و روستاهایی است که تنها به منظور جذب گردشگر ایجاد شده است. اما علاوه بر آن وجود فرهنگ بالا و غنی و همچنین جاذبه های تاریخی و باستانی فراوان همچون برج ایفل، کلیسای نوتردام، موزه لوور، کاخ ورسای و هزاران اثر تاریخی و کلیساهای معروف از عوامل وجود گردشگر زیاد در فرانسه است.

با توجه به این میزان از گردشگر در اینجا لازم است هتلی پنج ستاره در شهرپاریس را به شما معرفی کنیم.

هتل شانگری لا Shangri la Hotel

هتل شانگری لا یکی از هتل های معروف شهر پاریس است که متناسب با پنج ستاره بودنش همه ی امکانات یک هتل درجه یک در قلب شهر پاریس را داراست.

این هتل در محله ی تروکادروی است و اقامت گاهی زیبا در یکی از محله های تاریخی فرانسه است که اوقاتی خوش را در زمان حضورتان برای شما رقم خواهد زد.

امکانات هتل

هتل شانگری لا

هتل شانگری لا

این هتل 100 اتاق دارد و از جمله مهم ‌ترین امکانات آن می ‌توان به صندوق امانات، فروشگاه داخل هتل، اینترنت رایگان، پارکینگ و رستوران های مختلف اشاره کرد.

از امکانات دیگر آن استخر، سالن ماساژ، سالن ورزش، کارکنان بین المللی و مسلط به چند زبان و سالن مانیکور و پدیکور است و البته برای خدماتی مانند سالن ماساژ و نگهداری کودکان باید هزینه ی اضافی پرداخت کنید.

همچنین این هتل دارای لابی بسیار شیک و لوکس با راه پله هایی بسیار زیبا و لوستر هایی بزرگ  که فضای هتل را مانند کاخی در فرانسه کرده است.

این هتل همچنین سه رستوران مجزا دارد که در هر کدام غذاهای متنوع و لذیذی سرو می شود و از هر جای دنیا و همه ی سلیقه ها غذاهای خوشمزه در آن یافت می شود.

اتاق های هتل

اتاق های هتل

اتاق های هتل

همان طور که در بالا گفتیم این هتل دارای صد اتاق ویژه و مجزاست که می توان اتاق های مخصوص تک نفره یا اتاق های خانوادگی را انتخاب کنید. منظره و دید عالی از پنجره های اتاق، استفاده از رنگ آبی و سفید در اتاق ها از ویژگی های منحصر به فرد اتاق های این هتل است.

دسترسی هتل

این هتل از لحاظ دسترسی به مکان های مهم و تاریخی شهر پاریس دارای موقعیت مناسبی است و تنها چند کیلومتر با کلیساها و موزه های شهر فاصله دارد. همچنین این هتل دید عالی به برج ایفل دارد و در لیست بناهای تاریخی شهر پاریس قرار دارد.

در پایان جالب است بدانید هتل شانگری لا محل اقامت سابق پرنس رولاند بناپارت در شیک ترین منطقه شانزدهم پاریس بوده است و از این حیث بسیار هتل حائز اهمیتی است.