تور اروپا عید 98 و سفر به زیبایی های بی نظیر اسپانیا

شهر باسلونا یکی از زیباترین شهرهایی ست که در تور اروپا عید 98 شانس سفر به آن را پیدا می کنید. در شهر بارسلونا همه چیز برای گذراندن یک تور گردشگری عالی فراهم می باشد.

تور اروپا عید 98 در شهر بارسلونا

بارسلونا در منطقه ی خودمختار کاتالونیا اسپانیا قرار دارد. این شهر در واقع پایتخت منطقه ی کاتالونیاست و می توانیم آن را به اندازه ی شهر مادرید با اهمیت بدانیم.

در این شهر تمام صنایع زنده و سرپا هستند و صنعت گردشگری نیز رونق زیادی دارد.

اگر می خواهید زمان سفر خود به بارسلونای اسپانیا را به خوبی تنظیم کرده و برای بازدید از تمام جاذبه های گردشگری آن زمان مناسبی اختصاص دهید، جای دارد که با مهم تین و برترین جاذبه های گردشگری این شهر آشنا شوید.

برترین جاذبه های گردشگری بارسلونا

باری گوتیک

اگر می خواهید بخش باستانی و قدیمی شهر بارسلونا را از نزدیک مشاهده کنید، باید به منطقه ی باری گوتیک بروید. باری گوتیک دارای بناهایی قدیمی و به یادگار مانده از قرون وسطی ست و هنوز می توان صدای هلهله ی جنگ های صلیبی را از دالان های آن شنید. لازم به ذکر است که بیشتر بناهای واقع در باری گوتیک بارسلونا در فهرست میراث جهانی یونسکو جای دارند.

به علاوه در کنار بناهای قدیمی، در باری گوتیک می توانید سبک معماری مدرن کاتالان ها را نیز مشاهده کرده و آن را درک کنید.

 

تور اروپا عید 98 | سفر به بارسلونا

تور اروپا عید 98 | سفر به بارسلونا

 

مونتسرات بارسلونا

مونتسرات نام صومعه ای ست که بر روی تپه هایی در بخش انتهایی شهر بارسلونا قرار گرفته است. این صومعه نزد مردم بارسلونا به خصوص کاتالان ها از ارزش و احترام زیادی برخوردار است.

به علاوه زمانی که به دیدن این صومعه بروید، نمای فوق العاده ای از شهر بارسلونا را زیر پای خود و در فرود تپه خواهید دید. به ویژه این منظره هنگام غروب آفتاب و اگر شانس آن را داشته باشید، زمان طلوع خورشید فوق العاده دیدنی و خیال انگیز است.

 

 مونتسرات بارسلونا


مونتسرات بارسلونا

 

کلیسای جامع لا سئو

کلیسای جامع لا سئو در منطقه ی گوتیک شهر بارسلونا قرار دارد. این کلیسا در سبک گوتیک ساخته شده و زمان ساخت آن به سال های پایانی قرن هجدهم میلادی بازمی گردد. بنای این کلیسا و ساختمان کشیده ی آن هر آن چیزی که باید از کلیساهای جامع گوتیک به یاد بیاورد، در خود نهفته دارد.

 

کلیسای جامع لا سئو

کلیسای جامع لا سئو

 

آکواریوم بارسلونا

اگر به دنیای زیر آب علاقه مند هستید، برای دیدن و بازدید از آکواریوم مشهور بارسلونا تعلل نورزید.
در واقع آکواریوم بارسلونا مجموعه ای ست که از 35 آکواریوم دیگر تشکیل شده است. در این آکواریوم ها گونه های مختلف از آبزیان و موجودات دریایی نگه داری می شوند. جالب است بدانید که در کل مجموعه 450 گونه ی مختلف از ماهیان و جانواران دریایی وجود دارد و تعداد آن ها به 11 هزار نوع می رسد.

آکواریوم بارسلونا در فاصله ی کمی از مرکز خرید میرمگنوم قرار داشته و به همین دلیل با رفتن به این نقطه، یک تیر و دو نشان زده اید.

 

 آکواریوم بارسلونا


آکواریوم بارسلونا

 

بنای کازا باتیو

کازا بالیو نام ساختمانی ست که سبک معماری آن کاملا عجیب و غریب می نماید. رنگ های کرم، آبی روشن، آبی تیره و فیروزه ای در نمای ساختمان کازا بالیو فوق العاده به نظر می رسند. بنای کازا باتیو بر ساختمان قدیمی تری که پیش از این در اینجا وجود داشته ساخته شده و در واقع زیر بنای آن متعلق به ساختمان دیگری می باشد. اما چیزی که در حال حاضر در اینجا مشاهده می کنیم، فوق العاده سحرانگیز و جادویی به نظر می رسد.

این بنای فعلی در نخستین سال های قرن بیستم میلادی ساخته شده و از آن زمان به بعد به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری بارسلونا شهرت یافت.

 

بنای کازا باتیو

بنای کازا باتیو

 

پرداختن به جزئیات و استفاده از نقوش و رنگ ها در نمای بیرونی و تزئینات داخلی این ساختمان قابل توجه هستند.