تور ماه عسل ترکیه

ماه عسل در هر جا که برگزار شود، شیرین است. اولین سفر زندگی مشترک زوجی که به هم رسیده اند و می خواهند راهی را با هم آغاز کنند. در ایران و خارج از کشور، مقاصد مختلفی برای برگزاری تورهای ماه عسل وجود دارد که می توانند سازنده ی روزهای خوش شروع زندگی مشترک باشد. اما امروز ما مقصد دیگری را برای تور ماه عسل در نظر گرفته ایم که با شما به اشتراک خواهیم گذاشت؛ تور ماه عسل ترکیه !

تور ماه عسل ترکیه به مقصد استانبول

ترکیه یکی از مقاصد نام آشنا برای ایرانیان است، چرا که در چند سال اخیر میزان گردشگران ایرانی به این کشور افزایش یافته است. ترکیه شهرهای مختلفی برای تجربه ی یک سفر دل انگیز دارد که ما قصد داریم یکی از مکان های خوب ترکیه را برای ماه عسل معرفی کنیم.

تور ماه عسل ترکیه

تور ماه عسل ترکیه

 

تور ماه عسل در استانبول ترکیه

استانبول نمادی از فرهنگ و تاریخ است، شهری است که هم طبیعت دارد و تاریخ، هم می توانید از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرید و هم از جاذبه های گردشگری تاریخی آن!
در استانبول است که شما می توانید درست در دو قاره سفر کنید چرا که نصفی از این شهر در قاره ی آسیا است و نصفی دیگر در قاره ی اروپا و این تنگه ی بسفر است که این دو قسمت از استانبول را به هم متصل می کند.
در استانبول شیرین ترین تفریحاتی که برای ماه عسل مد نظر دارید، وجود دارد.

جاذبه های گردشگری استانبول

قبل از آنکه به معرفی جاذبه های گردشگری استانبول بپردازیم، باید بگوییم که استانبول شهر مساجد، کاخ ها و موزه ها است، یعنی آن قدر در این شهر مسجد و کاخ زیبا وجود دارد که ممکن است برای تماشای آن ها و گردشگری وقت کم آورید. معروف ترین مسجد این شهر، ایا صوفیه نام دارد که به دلیل معماری فوق العاده، شکوه و جلالش برای همه ی افراد آشنا است. مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی، کاخ توپکاپی یا توپکاپی سارایی، کاخ دلمه باغچه، بازار بزرگ استانبول یا کاپالی چارشی، موزه باستان شناسی استانبول، میدان تکسیم، کلیسای چورا، برج گالاتا، قلعه روملی حصار از سایر مکان های جذاب استانبول است.
در کنار این جاذبه های تاریخی، پارک های زیبایی هم در استانبول وجود دارد که می توانید در آن ها بهترین عکس های سفر ماه عسلتان را بگیرید. تور ماه عسل ترکیه یکی از بهترین تورها برای اولین سفر مشترکتان خواهد بود.
پارک گولهانه، پارک امیرگان، پارک ببک، پارک ییلدیز، پارک تقسیم، پارک طبیعت میحرابات، پارک ماکا، پارک فتحی پاشا، پارک اولوس، پارک فنرباغچه از جمله بهترین پارک های استانبول است.

 

تور ماه عسل ترکیه

تور ماه عسل ترکیه

بهترین هتل برای اقامت در استانبول

بهترین هتل های معمولا همان هتل های 5 ستاره ای هستند که در بهترین مناطق ساخته شده اند. از نظر بسیاری از افراد، هتل رادیسون بلو شیشلی یکی از بهترین هتل های استانبول است.
این هتل 5 ستاره ی لوکس در منطقه شیشلی که یکی از مراکز تجاری استانبول است قرار گرفته است. این هتل لوکس دارای 291 اتاق است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد و چیدمانی مناسب هستند و می توانند بهترین روزها را برای شما بسازند.

برای خرید بهترین تورهای ترکیه، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.parmidatours.com/tours/8