بیان علاقه ی پادشاه اسپانیا برای سفر به ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

 

 

نمایشگاه فیتور اسپانیا

سفر به اسپانیا و نمایشگاه فیتور اسپانیا

همانطور که میدانید هرساله نمایشگاه های زیادی در زمینه ی گردشگری در کشور های مختلف با حضور متخصصین در این حرفه برگزار میشود،  یکی از راه های کسب در آمد برای این کشورها و راهی برای معرفی جاذبه های خود به گردشگران است. ما در ادامه این خبر قصد داریم سی و نهمین نمایشگاه فیتور اسپانیا  در سفر به اسپانیا و اطلاعاتی پیرامون این نمایشگاه را برای شما بیان کنیم.

 

آشنایی با نمایشگاه فیتور اسپانیا۲۰۱۹

 

یکی از معتبر ترین و بزرگترین نمایشگاههایی که هر ساله در زمینه ی گردشگری برگزار می شود، نمایشگاه فیتور اسپانیا است. نمایشگاه فیتور اسپانیا از بزرگترین نمایشگاههای گردشگری در سفر به اسپانیا، آمریکای لاتین، پرتغال، آسیا و آفریقا است. این نمایشگاه هر ساله با حضور متخصصین حرفه ای گردشگری در زمینه های مختلف جذب توریسم، تورهای مسافرتی، هتل و هتل داری و دیگر متخصصین صنعت گردشگری را به خود جذب میکند.

در این دوره از نمایشگاه فیتور اسپانیا ۱۶۵ کشور شرکت دارند که نام ایران نیز در این میان به چشم میخورد، شرکت در این نمایشگاهها یکی از راههای معرفی جاذبه های کشور مان ایران به کشور های دیگر و جذب گردشگر  در سفر به اسپانیا است.

محل دقیق برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا : نمایشگاه IFEMA مادرید اسپانیا

زمان برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا : از ۲۳ الی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹

 

حضور ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

حضور ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

حضور و عملکرد ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

 

همانطور که گفتیم حضور در این نمایشگاهها یکی از راههای معرفی جاذبه های کشور و جذب گردشگر است. طبق برنامه ریزی های انجام شده ایران تا خرداد ماه ۱۳۹۸ در ۱۵ نمایشگاه گردشگری خارجی شرکت میکند که بیشتر نمایشگاههای کشور چین، اسپانیا و هند مورد هدف قرار میگیرند.
نمایشگاه فیتور اسپانیا یکی از مهمترین و معتبرترین این نمایشگاهها در زمینه گردشگری است که ایران در آن شرکت کرده و در حال برگزاری است. ایران هرساله در نمایشگاه فیتور اسپانیا شرکت دارد و امسال نیز غرفه ای با ابعاد ۲۱ * ۱۷ متر مربع را به خود اختصاص داده است که نسبت به سالهای قبل از موقعیت و مکان بهتری برخوردار است.

 

برنامه های ایران در سفر به اسپانیا و شرکت در نمایشگاه فیتور اسپانیا

 

غرفه ارتقا یافته ایران در فیتور اسپانیا توسط سفیر ایران در اسپانیا به همراه پخش موسیقی های سنتی ایران و پذیرایی با چای ایرانی انجام شد. ما در ادامه متن قسمتی از برنامه ریزی های دقیقی که توسط معاون گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل رانی برای ارائه در نمایشگاه فیتور اسپانیا  انجام شده را برای شما بیان میکنیم.

 

برگزاری ورکشاپ های ایرانی در سالن اختصاصی نمایشگاه فیتور اسپانیا

ایجاد غرفه ی سوغات و صنایع دستی ایران و ارائه خدمات طی برگزاری نمایشگاه فیتور اسپانیا

رو نمایی از پرتال گردشگری ایران و کتاب راهنمای ایران

سخنرانی یکی از مقامات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نمایشگاه فیتور اسپانیا

پایان نمایشگاه فیتور اسپانیا هم مولاژ آرامگاه حافظ و گیت دروازه ملل در غرفه ایران اجرا خواهد شد.

 

بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه ی ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه ی ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

بازدید پادشاه اسپانیا از غرفه ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا

 

نمایشگاه فیتور اسپانیا هر ساله در این کشور به دست فیلیپ ششم پادشاه اسپانیا افتتاح و برگزار میشود. امسال طی بازدید، پادشاه اسپانیا به همراه ملکه و زوراب پلولیکائویی دبیر کل سازمان جهانی گردشگری از نمایشگاه فیتور اسپانیا و از غرفه ایران بازدید و بسیار از آن استقبال کردند.

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در بازدید پادشاه اسپانیا و همراهانش از غرفه ی ایران در نمایشگاه فیتور اسپانیا از پادشاه و ملکه برای سفر  و دیدن جاذبه های گردشگری کشور عزیزمان ایران دعوت کردند. پادشاه اسپانیا بعد از دعوت علی اصغر مونسان برای سفر به ایران اظهار علاقه مندی کردند.

سخن پایانی

 

ما در مقاله بالا قصد داشتیم نمایشگاه فیتور اسپانیا که یکی از بهترین مکان ها برای گردهمایی و مشاوره ی افراد و شرکت های متخصص در زمینه ی گردشگری است را برای شما بیان کنیم. این نمایشگاهها یکی از کم هزینه ترین راهها برای تبلیغات و معرفی جاذبه های کشورمان به دیگر کشور ها است.