هزینه سفر به فرانسه بدون تور

اگر شما قصد سفر به یک کشور خارجی را دارید باید بدانید این سفرهزینه های زیادی را میتواند بر دوش شما می گذارد. در این مقاله ما قصد داریم هزینه سفر به فرانسه بدون تور رابرای شما بیان کنیم. فرانسه کشوری گران و مدرن است اما پشیمان شدن از رفتن به این کشور جذاب برای هزینه های زیاد این کشور خوشایند نیست .پس شما می توانید با مدیریت هزینه ها و انتخاب درست، هزینه های خود را کاهش دهید.

 

برج ایفل | سفر به فرانسه

برج ایفل | سفر به فرانسه

هزینه سفر به فرانسه بدون تور چقدر است؟

هزینه حمل ونقل سفر به فرانسه بدون تور

 

از اصلی ترین هزینه های سفر آن هم هزینه سفر به فرانسه بدون تورهای مسافرتی باید درنظر بگیرید هزینه حمل ونقل است.هزینه های حمل ونقل خود به دوقسمت تقسیم می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

1-هزینه اولیه رسیدن به فرانسه : اولین هزینه سفر به فرانسه بدون تور مسافرتی هزینه رسیدن به این کشور است .راحت ترین راه برای رسیدن به فرانسه راه هوایی است که قیمت بلیط یک طرفه ی آن در کمترین حالت ممکن حدودا 900000هزار تومان می باشد.

2-هزینه های حمل و نقل بین شهری : برای جا بجایی و گشت وگذار در شهر از وسایل مختلفی میتوان استفاده کرد که در ادامه بیان کرده ایم.

اتوبوس های عمومی :

برای استفاده از حمل ونقل عمومی تهیه بلیط حمل و نقل عمومی که به آن RATP می گویند لازم است. اتوبوس های عمومی خود شامل دو نوع اتوبوس است. یکی اتوبوس معمولی که از ساعت 6:30 تا 21:30 و دیگری اتوبوس های شبانه که از ساعت 00:30 تا 5:30 صبح مشغول به ارائه خدمات هستند.با انتخاب اتوبوس های عمومی برای حمل و نقل در شهر میتوان هزینه سفر به فرانسه بدون تور را کاهش داد.

مترو :

از بهترین وسریع ترین وسایل حمل و نقل عمومی هنگام سفر به فرانسه بدون تور مترو است که از ساعت 5:30 تا01:00 بامداد خدمات دهی میکند.

قطار RER :

این وسایل حمل ونقل از حومه شهر حرکت میکنند و نسبت به مترو سریع تر هستند.

قایق ها :

در شهری که مسیر های آبی زیادی دارد باید هم یک وسیله حمل ونقل قایق ها باشند که مانند اتوبوس ها در ایستگاههای مختلف توقف میکنند ومسافران را در شهر جابجا میکنند.

تاکسی ها :

مانند هر شهری از تاکسی ها هم میتوان برای حمل و نقل انتخاب کرد ولی هم به دشواری یافت میشوند و هم هزینه سفر به فرانسه بدون تور راافزایش میدهند.
در حالت کلی اتوبوس های عمومی و مترو ها انتخاب مناسب تری هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت برای جابجایی در شهر هستند.

هتل های فرانسه | هزینه سفر به فرانسه بدون تور

هتل های فرانسه | هزینه سفر به فرانسه بدون تور

 

هزینه اقامت در فرانسه بدون تور

 

هزینه سفر به فرانسه بدون تور شامل هزینه اقامت در هتل ها و مسافرخانه ها نیز می باشد.اگر قصد دارید به فرانسه سفر کنید میتوانید از وب سایت های رزرو هتل ،هتل مورد نظر خود راانتخاب کنید که گرانترین هتل ها تا ارزانترین ها راشامل میشود که در ادامه به آن می پردازیم.

1-هتل های گران و لوکس :

 

اگر هزینه سفر به فرانسه بدون تور زیاد برایتان اهمیت ندارد و میخواهید سفری لوکس و فوق العاده را امتحان کنید هتل های زیر رابه شما پیشنهاد میکنیم.

هتل لوموریس :

این هتل از گرانترین و لوکس ترین هتل های پاریس است .هتل لوموریس یک هتل 5 ستاره است که بامعماری خاص خود واتاق هایی با بهترین امکانات مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

هتل کوالیتی :

از گران ترین ولوکس ترین هتل های فرانسه است . اگر دغدغه هزینه سفر به فرانسه بدون تور راندارید ما این هتل را به شما پیشنهاد میکنیم که دارای امکانات رفاهی فوق العاده ای دارد و در مرکز شهر ودر نزدیکی مکان های دیدنی و تاریخی شهر قرار گرفته است.

2- هتل های ارزان فرانسه:

 

اگر میخواهید هزینه سفر به فرانسه بدون تور را برای خود به حداقل برسانید ما هتل های زیر رابه شما پیشنهاد میکنیم.

هتل بین قاره ای :

یک هتل سه ستاره که دارای فضایی کوچک است ولی محیطی بسیار آرام وزیبا و اتاق های باامکانات رفاهی ویژه دارد. این هتل مکانی مناسب برای اقامت و کاهش هزینه سفر به فرانسه بدون تور است.

هتل الیزه :

از محبوبترین هتل های سه ستاره فرانسه است که با قرارگیری دریک موقعیت استراتژیک یعنی چند قدمی به برج ایفل بسیار مورد توجه قرار گرفته است . واز نظر هزینه دارای هزینه های متوسطی است.

 

هزینه خوراک در فرانسه

هزینه خوراک در فرانسه

هزینه خوراک سفر به فرانسه بدون تور

 

سفر به پر بازدیدترین شهر جهان مسلما هزینه های زیادی رابر دوش ما می گذارد یکی دیگر از این هزینه ها خوراک است که می تواند جیب شمارا خالی کند. اگر هزینه سفر به فرانسه بدون تور که یکی از مهمترین آن خوراک است برای شما اهمیت دارد در ادامه چند رستوران گران و ارزان را به شما معرفی میکنیم.

1-رستوران های گران فرانسه

 

رستوران اپیکور :

اگر به دنبال خوردن یک غذای اصیل فرانسوی در یکی ازمجلل ترین رستوران های پاریس که سه ستاره میشلن رابه خورد اختصاص داده است هستید حتما به این رستوران بروید.منوی این رستوران با کیفیت ترین و ارگانیک ترین غذاها مانند آهوی کبابی راشامل میشود.

رستوران GORDON RAMSAY AU TRIANON :

این رستوران دوستاره میشلن رادارد و منوی مخصوصی دارد که از آن میتوان بشقاب اسکالوپ و صدف دریایی رانام برد.

2- رستوران های ارزان فرانسه

 

رستوران سپیتم :

این رستوران دارای غذاهای مدرن، ارگانیک و تازه است ودر خیابان “شارون” پاریس قرارگرفته است. برای رفتن به آنجا حتما از چند روز قبل میز رزرو کرده باشید.

رستوران ساتورن :

نکته قابل توجه این رستوران مواد اولیه غیر صنعتی آن است . این رستوران دارای منویی گسترده برای شام ونهار است و پر طرفدارترین مشتریان آن قشر کادمندان است.

هزینه های اضافی و غیر قابل پیش بینی

در سفر های خود حتما به این توجه کرده اید که هزینه سفر همیشه ازآن چیزی که توقع آن راداشتید بیشتر شده است در ادامه شما راباچند نمونه از هزینه های اضافی و غیر قابل پیش بینی که در هزینه سفربه فرانسه بدون تور بسیار تاثیر گذار هستند آشنا میکنیم.

*هزینه ورود به یک کشور: بعضی از کشور ها هزینه ای رابابت ورود به کشورشان از مسافران خود میگیرند . این هزینه ممکن است در هزینه ی پروازتان در نظر گرفته نشده باشد قبل از سفر حتما ازآن اطلاع پیدا کنید.
*هزینه های دید و بازدید: شامل هزینه هایی میشود که برای بازدید از مکان های دیدنی باید بپردازیم که بیشتر صرف نگه داری و مرمت آن مکان میشود و در هر مکان و هر شهر متفاوت است.
*هزینه های رومینگ موبایل
*هزینه های مربوط به خرید سوغات و انعام که کارکنان هر مکان

سخن آخر

در مقاله بالا قصد داشتیم شما راباهزینه سفر به فرانسه بدون تور مسافرتی آشنا کنیم . حال شما میتوانید بااستفاده از اطلاعات داده شده سفری خوش و مقرون بصرفه راداشته باشید.