با تور دبی قرار است از چه چیزهایی دیدن کنیم؟

اگر در فکر خرید تور ارزان دبی هستید باید تا تابستان صبر کنید چون در این فصل از سال هر کسی حاظر نیست به خاطر آب و هوای سوزان دبی به این شهر سفر کند و تورگردانان هزینه کمتری دریافت می کنند.

دبی پر است از جاذبه های گردشگری مصنوعی که عرب ها با پولشان ساخته اند. آنها در وسط جهنم هم پیست اسکی دارند و حتی برای خودشان جزیره های مصنوعی و کوه ساخته اند! شگفتی های دبی بسیارند، در این نوشته با معرفی چند جاذبه و کاری که می شود در دبی انجام داد می پردازیم.

آتلانتیس

آتلانتیس

پیست اتومبیل رانی دبی

اگر دوست دارید سریع برانید و اصلا هم جریمه نشوید و حسابی ماشین های پر قدرت را به چالش بکشید به پیست اتومبیل رانی دبی بروید. این پیست ۳/۳۴ مایل طول دارد. که در آنجا می توانید به یک راننده مسابقات اتومبیل رانی تبدیل شوید.

برج خلیفه

برج خلیفه که قلب آسمان را شکافته خودش دنیایی است که باید کشف شود البته این دنیا گرانقیمت است و حسابی بودجه سفر را خرج می کند. تفریحات زیادی وجود دارند که در برج خلیفه می شود انجام داد که شاید ساده ترینشان تماشای دبی از فراز آن باشد.

مرکز خرید دبی

شاید بگویید مرکز خرید که جاذبه نمی شود اما اگر بدانید که خرید کردن از کارهایی است که خانم ها عاشق آنند ماجرا فرق می کند و مراکز خرید به برترین جاذبه ها بدل می شوند. مرکز خرید دبی به عنوان دهمین مرکز بزرگ خرید جهان شناخته شده است. این مکان تجاری آکواریوم دبی، پیست یخ و کلی برنامه های تفریحی گوناگون را در خود جای داده است.

دبی

دبی

آکواریوم دبی

در دبی می توانید یکی از بزرگترین آکواریوم های دنیا را ببینید. در واقع شما داخل آکواریوم قرار خواهید گرفت و اطرافتان را آبزیان فرا می گیرند. به این آکواریوم باغ و حش زیر آب هم می گویند.

مرکز تفریحی دلفیناریوم دبی

اگر دوست دارید از نزدیک دلفین ها را ببینید و با آنها بازی و شنا کنید به دلفیناریوم دبی بروید. در اینجا دلفین های اموزش داده ای وجود دارند که از بازی با شما خسته نخواهند شد. در این مرکز تفریحی برنامه های شاد و متنوعی برگزار می شوند که می توانید ساعتها در آنجا سرگرم شوید.

باغ وحش دبی

همه چیز در دبی متفاوت است و این موضوع در مورد باغ وحش این شهر هم صدق می کند. باغ وحش دبی یکی از برترین های دنیا است که تقریبا هر نوع جانوری در آن یافت می شود. در این مرکز بیش از ۱۰۰۰ گونه حیوان زندگی می کند که میتوانید آنها را از نزدیک ببینید.

ساحل جمیرا

ساحل جمیرا برای آفتاب گرفتن حرف ندارد! این ساحل شن و ماسه های سفید رنگ دارد و چشم انداز با شکوهی به خلیج فارس دارد. در جمیرا می توان هر تفریح آبی و ساحلی را تجربه کرد.

باغ وحش دبی

باغ وحش دبی

پارک صفا

پارک صفا در منطقه ای از دبی است که در آن شما می توانید سبک زندگی سریع و شیک شهری را تغییر دهید. این پارک بیشتر یک منطقه طبیعی است اما هنوز آسمان خراش های بلند این شهر از تمام قسمت های پارک دیده می شود.

آتلانتیس

یکی از داستان های پرطرفدار جهان در مورد شهر گمشده آتلانتیس است. آن چه در دبی به اجرا در آمده برگرفته از آن داستان با عظمت و جذابیت بیشتر است. آتلانتیس یک استراحتگاه بر روی جزیره خود است که این جزیره با یک پارک آبی با سرسره های عجیب و غریب است که آن را به یکی از جاذبه های توریستی دبی تبدیل کرده است.