زیباترین شهرهایی که در تور اروپا نوروز ۹۸ می توان دید

شاید پیش از این به کشورهای اروپایی سفر کرده باشید، اما نوبت آن رسیده است که در تور اروپا نوروز ۹۸ به سراغ شهرهایی در قاره ی سبز بروید که شاید شهرت کمتری داشته باشند، اما از هر نظر بارها زیباتر و دیدنی تر هستند.

در فنلاند به دیدن شهر تورکو می رویم

شهر تورکو از شهرهای دیدنی اروپایی ست که شاید تا به حال چیزی درباره ی آن نشنیده باشید. اما جالب است بدانید که این شهر موفق شد در سال ۲۰۱۱ میلادی عنوان پایتخت فرهنگی اروپا را به خود اختصاص دهد. پس چطور می توان با تور گردشگری اروپا به این قاره سفر کرده و از بازدید پایتخت فرهنگی آن محروم ماند؟!
در این شهر به مردمی برخورد می کنید که شادمانه زندگی و زنده بودن را ستایش می کنند و روحیه ای مهمان دوست و سرزنده دارند.
در شهر تورکو انواع بناهای تاریخی و سازه های دیدنی وجود دارد که می توانند توریست ها را روزها به خود سرگرم نمایند.

شهر تورکو

شهر تورکو

 

در کشور اسپانیا به جای مادرید و بارسلون به شهر گیرونا می رویم

بارها و بارها طومارها درباره ی مادرید و بارسلون گفته ایم. اما بهتر است این بار به جای گشت و گذار در شهرهایی چون مادرید و بارسلون، زمان گردشگری خود در اسپانیا رابه گیرونا اختصاص دهید. این شهر در منطقه ی کاتالان قرار گرفته است و مملو از بناهای تاریخی و کلیساهایی منسوب به قرون وسطی می باشد. زمانی که در گیرونا به تفرج می پردازید، کافه و رستوران های آن یک سبک جدید از گردشگری مواد غذایی را به شما ارائه می دهند.

شهر گیرونا

شهر گیرونا

 

همین طور در نروژ از برگن دیدن کنید

شهرهای نروژ همگی دیدنی و فوق العاده زیبا هستند. اما شهر برگن را می توان عروس شهرهای نروژ دانست. این شهر در بخش جنوب غربی کشور نروژ قرار دارد و در حصار کوه های پرفراز و نشیب واقع شده است.
از طرفی دیگر نیز سبک معماری در شهر برگن فوق العاده شگفت انگیز بوده و با تماشای ردیف خانه های ساخته شده که در رنگ های شاد و خیال انگیز هستند، به وجد خواهید آمد.

 

در نروژ از برگن دیدن کنید

در نروژ از برگن دیدن کنید

 

در ایتالیا به شهر سینا بروید

شهر سینا در ایتالیا از شهرهای بسیار دیدنی و زیباست که تا چشم کار می کند مزارع زیتون و دامنه های سرسبز کوهستانی دیده می شود.
شهر باستانی سینا در طول ۳ تپه کشیده شده است و و پیازا دل کمپو هم در آن واقع شده است، می توانید از پیازا دل کمپوی شگفت انگیز بالا بروید تا چشم انداز خارق العاده از شهر داشته باشید. در این شهر چند موزه ی تاریخی با گنجینه ای ارزشمند نیز خواهید دید که بسیار دیدنی به نظر می رسند.

شهر سینا در ایتالیا

شهر سینا در ایتالیا

 

در کشور دانمارک به آرهوس بروید

شهر آرهوس یکی از آرامش بخش ترین شهرهایی ست که در تورهای اروپا نوروز ۹۸ خواهید دید. این شهر هر چیزی که برای کشف طبیعت لازم است را در خود جای داده است.
در این شهر ساختمان سازی به شکلی فوق العاده زیبا انجام گرفته است و خیابان ها با درختکاری های شگفت انگیز شکل یافته اند.

شهر آرهوس

شهر آرهوس

 

در سوئد به گوتنبرگ بروید

دومین شهر بزرگ کشور سوئد، گوتنبرگ است. این شهر تمام زیبایی سوئد را در خود جای داده است و زمانی که در خیابان های آن قدم می زنید، دنیایی از جذابیت و زیبایی پیش رویتان قرار می گیرد. به خاطر داشته باشید که حتما در شهر گوتنبرگ کشور سوئد فیکا را امتحان کنید. همین طور به رستوران ها و کافه های گوتنبرگ نیز سر زده و از منوهای ویژه و استثنائی آن ها بهره مند شوید.

در سوئد به گوتنبرگ بروید

در سوئد به گوتنبرگ بروید