تور دبی جام ملت های آسیا

تور دبی در فصل پیش رو با تمرکز بر برنامه ی مسابقات جام ملت های آسیا، به پرفروش ترین تور گردشگری خارجی در میان ایرانیان تبدیل خواهد شد.

ایرانیانی که قصد دارند با سفر به دبی تیم ملی کشورشان را در سری مسابقات جام ملت های آسیا تشویق کنند، کم عده نیستند.

دبی در زمان برگزاری مسابقات فوق العاده پرجنب و جوش و شلوغ خواهد شد. هر روز که از خیابان های منتهی به استادیوم ها بگذرید، مردمی را سراسر نشاط و هیجان مشاهده خواهید کرد. هتل ها به سرعت تکمیل ظرفیت شده و رستوران ها مرتبا پر و خالی خواهند شد.

مسابقات جام ملت های آسیا، از ۱۵ام دی ماه سال ۱۳۹۷، یعنی ۵ام ژانویه آغاز خواهد شد. این سری مسابقات در امارات متحده ی عربی برگزار خواهد شد و ۲۴ تیم ملی از کشورهای مختلف آسیایی از جمله تیم ملی فوتبال ایران در آن حضور دارند.

لازم به ذکر است که بازی های جام ملت های آسیا سال ۲۰۱۹، تا ۱۲ام بهمن ماه یعنی ۱ام ماه فوریه ادامه پیدا می کند.

 

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

تور دبی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

 

تور دبی و بازی های مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

تیم ملی فوتبال ایران در گروه D مسابقات قرار گرفته است. در این گروه به جز ایران، تیم های عراق، یمن و ویتنام نیز حضور دارند.

در سری بازی های گروهی که از ۱۵ام دی تا ۲۷ام دی به طول می انجامد، هر تیم از گروه خود با سه تیم دیگر بازی خواهد کرد. به این معنا که در کل ۱۲ بازی در هر گروه اتفاق می افتد. ایران باید با سه تیم عراق، ویتنام و یمن بازی کند.

از هر ۶ گروه شرکت کننده در این جام، دو تیم به مرحله ی بعدی یعنی مرحله ی حذفی صعود خواهند کرد. به این شکل که طی بازی های گروهی، دو تیم از هر گروه حذف شده و دو تیم دیگر به مرحله ی حذفی راه خواهند یافت.

 

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

تور دبی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

 

بازی های تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

بازی های تیم ملی ایران به ترتیب با تیم های یمن، ویتنام و عراق خواهد بود.

بازی اول تیم فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

 

بازی اول تیم ملی فوتبال کشورمان در سری مسابقات جام ملت های آسیا سال ۲۰۱۹، با تیم ملی یمن خواهد بود. این بازی در تاریخ ۷ام ژانویه یعنی ۱۷ام دی ماه در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، انجام خواهد شد. ورزشگاه محمد بن زاید در شهر ابوظبی امارات متحده ی عربی میزبانی این بازی را برعهده دارد.

 

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

تور دبی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹

 

بازی دوم تیم فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

 

بازی دوم ایران با تیم ویتنام است. این بازی در ۲۲ام دی ماه، ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی برگزار می گردد.

بازی سوم تیم فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

 

بازی سوم نیز بین تیم های ملی ایران و عراق برگزار می شود. این بازی در ۲۶ام دی ماه یعنی ۱۶ام ژانویه در ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی می باشد.

بازی های مرحله ی حذفی نیز از ۲۰ام ژانویه آغاز می شوند و امیدواریم که افرادی که نسبت به خرید تور دبی اقدام می کنند، همچنان در امارات متحده ی عربی مانده و ادامه ی حضور تیم ملی کشورمان تا فینال در این سری مسابقات را دنبال کنند.