تور دبی جام ملت های آسیا

تور دبی در فصل پیش رو با تمرکز بر برنامه ی مسابقات جام ملت های آسیا، به پرفروش ترین تور گردشگری خارجی در میان ایرانیان تبدیل خواهد شد.

ایرانیانی که قصد دارند با سفر به دبی تیم ملی کشورشان را در سری مسابقات جام ملت های آسیا تشویق کنند، کم عده نیستند.

دبی در زمان برگزاری مسابقات فوق العاده پرجنب و جوش و شلوغ خواهد شد. هر روز که از خیابان های منتهی به استادیوم ها بگذرید، مردمی را سراسر نشاط و هیجان مشاهده خواهید کرد. هتل ها به سرعت تکمیل ظرفیت شده و رستوران ها مرتبا پر و خالی خواهند شد.

مسابقات جام ملت های آسیا، از 15ام دی ماه سال 1397، یعنی 5ام ژانویه آغاز خواهد شد. این سری مسابقات در امارات متحده ی عربی برگزار خواهد شد و 24 تیم ملی از کشورهای مختلف آسیایی از جمله تیم ملی فوتبال ایران در آن حضور دارند.

لازم به ذکر است که بازی های جام ملت های آسیا سال 2019، تا 12ام بهمن ماه یعنی 1ام ماه فوریه ادامه پیدا می کند.

 

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

 

تور دبی و بازی های مسابقات جام ملت های آسیا 2019

تیم ملی فوتبال ایران در گروه D مسابقات قرار گرفته است. در این گروه به جز ایران، تیم های عراق، یمن و ویتنام نیز حضور دارند.

در سری بازی های گروهی که از 15ام دی تا 27ام دی به طول می انجامد، هر تیم از گروه خود با سه تیم دیگر بازی خواهد کرد. به این معنا که در کل 12 بازی در هر گروه اتفاق می افتد. ایران باید با سه تیم عراق، ویتنام و یمن بازی کند.

از هر 6 گروه شرکت کننده در این جام، دو تیم به مرحله ی بعدی یعنی مرحله ی حذفی صعود خواهند کرد. به این شکل که طی بازی های گروهی، دو تیم از هر گروه حذف شده و دو تیم دیگر به مرحله ی حذفی راه خواهند یافت.

 

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

 

بازی های تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت های آسیا 2019

بازی های تیم ملی ایران به ترتیب با تیم های یمن، ویتنام و عراق خواهد بود.

بازی اول تیم فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

 

بازی اول تیم ملی فوتبال کشورمان در سری مسابقات جام ملت های آسیا سال 2019، با تیم ملی یمن خواهد بود. این بازی در تاریخ 7ام ژانویه یعنی 17ام دی ماه در ساعت 20:30 به وقت تهران، انجام خواهد شد. ورزشگاه محمد بن زاید در شهر ابوظبی امارات متحده ی عربی میزبانی این بازی را برعهده دارد.

 

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

تور دبی جام ملت های آسیا 2019

 

بازی دوم تیم فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

 

بازی دوم ایران با تیم ویتنام است. این بازی در 22ام دی ماه، ساعت 15:30 به وقت تهران در ورزشگاه آل نهیان شهر ابوظبی برگزار می گردد.

بازی سوم تیم فوتبال ایران در جام ملت های آسیا

 

بازی سوم نیز بین تیم های ملی ایران و عراق برگزار می شود. این بازی در 26ام دی ماه یعنی 16ام ژانویه در ورزشگاه آل مکتوم شهر دبی می باشد.

بازی های مرحله ی حذفی نیز از 20ام ژانویه آغاز می شوند و امیدواریم که افرادی که نسبت به خرید تور دبی اقدام می کنند، همچنان در امارات متحده ی عربی مانده و ادامه ی حضور تیم ملی کشورمان تا فینال در این سری مسابقات را دنبال کنند.