زمان رزرو هتل این نکات را از یاد نبرید!

رزو هتل معمولا یکی از کارهایی است که باید پیس از سفر انجام شود. در این فرایند نکات مهمی وجود دارند که نباید از آنها چشم پوشید. در این نوشته برخی نکات را که زمان رزرو از قلم می افتند را مورد بحث قرار می دهیم.

مکان دقیق هتل را چک کنید
اکثر سایت های رزرو هتل نقشه هتل و اطراف آن را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهند. شما همچنین می توانید از گوگل ارث نیز استفاده کنید و محیط اطراف هتل را مشاهده کنید. دوری و نزدیکی به رستوران، مراکز تفریحی و مراکز خرید بسیار مهم است.

هتل

هتل

سرویس رفت و آمد به فرودگاه
استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی برای رفتن به هتل کمی دشوار است و هتل هایی که سرویس ترانسفر فرودگاهی دارند بسیار کار را ساده کرده اند.
دسترسی به هتل محل اقامتتان با تاکسی نیز هزینه زیادی لازم دارد به خصوص که فرودگاه ها معمولا فاصله زیادی تا مرکز شهر دارند.

هزینه صبحانه
کرایه اتاق در هتلی که صبحانه سرو می کند در مقایسه با هتلی که خودتان باید صبحانه را از بوفه تهیه کنید، تفاوت دارد. شما می توانید این اطلاعات را از سایت یا به طور مستقیم از تحویل دار هتل دریافت کنید. با اینکه اکثر افراد تمایل دارند صبحانه را در اتاق خود میل کنند اما این برای کسانی که نگران مخارج سفر خود هستند موضوع مهمی است. شما می توانید کافه مناسبی را در اطراف هتل اقامت خود پیدا کنید.

وضعیت اینترنت هتل
اگر شما در طول اقامت خود به اینترنت نیاز دارید باید به این نکته توجه کنید که در بعضی از هتل ها دسترسی به اینترنت برای مسافرانِ ویژه رایگان است نه برای همه آن ها. علاوه بر این برخی از هتل ها به ازای اجاره هر اتاق اجازه دسترسی یک یا دو گوشی را به اینترنت می دهند که این برای مسافرانی که بیشتر از یک یا دو نفر هستند مشکل ساز است.

رزرو هتل

رزرو هتل

ثبت نام در باشگاه مشتریان
برای رزرو هتل، با ثبت نام کردن در باشگاه مشتریان و طرح های تخفیفی خاص می توانید از خدمات اضافه هتل به صورت رایگان بهره مند شوید. این خدمات ممکن است شامل اینترنت رایگان نامحدود، اتاق با یک موقعیت بهتر و یا … باشد.

از هیچ سایتی به جز سایت هتل اتاق رزرو نکنید
اگر عضوی از باشگاه مشتریان هتل مورد نظر خود هستید و هتل به ازای هر بار رزرو شما در این هتل به شما امتیازاتی می دهد توجه داشته باشید که شما تنها زمانی از این امتیازات بهره مند می شوید که اتاق خود را به صورت مستقیم از هتل مورد نظرتان رزرو کنید. راه های دیگر رزرو کردن هتل شامل سایت های معروف رزرو، رزروهای گروهی، رزرو توسط تور مسافرتی، رزرو توسط آژانس تعطیلاتِ خودِ هتل و رزرو برای کنفرانس، هیچ کدام به امتیازات شما در باشگاه های مشتریان هتل ها اضافه نمی کند.