رستوران های ایرانی در شهر استانبول را بشناسیم

شهر استانبول در ترکیه یکی از مهم ترین و مورد علاقه ی ایرانیان است و برای داشتن سفری بی دغدغه این شهر مقصدی نزدیک و بسیار زیبا به شمار می آید با پایین آمدن قیمت تور ترکیه استانبول آذر ۹۷ می توانید با کم ترین بودجه به این شهر زیبا سفر کنید. بهتر است بدانید که غذا های ترکی بسیار خوشمزه هستند و با مزاج ایرانی ها نیز بسیار سازگار است ولی افراد زیادی هستند که دوست دارند در سفر نیز غذا های ایرانی هم در دسترس داشته باشند. استانبول شهری است که برای تمامی سلیقه ها و آدم ها مساعد است. در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از رستوران های ایرانی که دارای منو های ایرانی هستند را به شما عزیزان معرفی نماییم.

رستوران شیراز

رستوران شیراز یکی از بهترین رستوران های ایرانی در استانبول است که اگر در این شهر هوس غذای ایرانی به سرتان زد می توانید به راحتی خود را به این رستوران برسانید و از خوردن بهترین غذا ها لذت ببرید. افرادی که در طول سفر خود به این رستوران رفته اند تجربه ی خود را این گونه بیان کرده اند که این رستوران بسیار دنج و آرام است. پرسنل این رستوران نیز افرادی با تجربه و خوش برخورد هستند. بهترین غذا های ایرانی به بهترین نحو ممکن در این رستوران سرو می شود و در اختیار مهمانان قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که این رستوران برخی از غذا های ترکی را نیز در منوی خود قرار داده است. از ساعت ۱۵ تا ۲۴ این رستوران مشغول به کار است.
آدرس رستوران شیراز: ترکیه، استانبول، خیابان علی صراف شماره ۷، خیابان مودا
Moda Cad. Sarraf Ali Sokak No. 7 A, Istanbul 34200 , Turkey

رستوران شیراز

رستوران شیراز

رستوران نایب استانبول

مهم ترین و بهترین رستوران ایرانی در استانبول رستوران نایب است که گزینه ای بی نظیر برای شما عزیزان می باشد. رستوران نایب استانبول ۱۲۰ نفر را در خود جای می دهد و سرویس دهی بسیار خوبی به مشتری ها ارائه می دهد. این رستوران از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ نیمه شب باز است. در این رستوران هیچ گونه غذای بین المللی و یا ترکی ارائه داده نمی شود. افرادی که به این رستوران رفته اند از کیفیت غذاها و دیگر خدمات بسیار راضی بوده اند.
هر سه وعده را در این رستوران می توانید، صرف کنید. موسیقی زنده نیز در این رستوران پخش می شود.
آدرس رستوران: ترکیه، استانبول، منطقه ی فاتح، آکسارای، میدان فندک زاده، خیابان ملت
Millet Cad. Findikzade Meydani | Aksaray, Fatih, Istanbul, Turkey

رستوران نایب

رستوران نایب

رستوران ریحون

رستوران ریحون از نظروب سایت معتبر تریپ ادوایزر یکی از رستوران های ایرانی در شهر استانبول است که کیفیت غذاهایش بسیار عالی است. این رستوران در میدان مشهور استانبول قرار گرفته است. رستوران ریحون واقع در میدان تقسیم و خیابان استقلال دارای غذاهایی با کیفیت بالا است که حجم غذاهایش بالا می باشد. این رستوران دارای منوی غذاهای ایرانی، حلال، استیک و آسیای میانه است. ساعت کاری این رستوران، از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۳ قبل از نیمه شب است. صبحانه، ناهار و شام در این رستوران سرو می شود و در صورتی که بخواهید می توانید از سرویس بیرون بر این رستوران نیز استفاده نمایید.
آدرس: ترکیه، استانبول، خیابان ینی کارسی شماره ۸، محله توم توم
Tomtom Mahallesi, Yeni Carsi Caddesi No 8 A , Istanbul 34434, Turkey

رستوران ریحون

رستوران ریحون

رستوران شهرزاد

رستوران شهرزاد یکی دیگر از رستوران های ایرانی در استانبول است که مورد پسند ایرانی ها قرار گرفته سات. این رستوران نیز در میدان تقسیم قرار گرفته است. ین رستوران ایرانی، یک محیط بسیار جالب و بزرگ را دارا می باشد. رستوران شهرزاد یکی از رستوران های بزرگ ایرانی در استانبول است که در مراجعه به آن بی شک با محیطی بسیار آرام و دوست داشتنی رو برو خواهید شد. اگر یکبار در سفر به این رستوران مراجعه کنید، یقینا در سفر های بعدی حداقل یک وعده غذا در این رستوران میل خواهید کرد. قیمت غذاهای این رستوران بسیار مناسب است و می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ به این رستوران بروید.
آدرس: ترکیه، استانبول، تقسیم شماره ۲۴
Sehit Muhtar Mah. Taksim Akarcasi Sok | No:24 Taksim, Istanbul 34435 , Turkey

رستوران شهرزاد

رستوران شهرزاد

رستوران آسمان

رستوران آسمان یکی دیگر از رستوران های ایرانی در استانبول است که مورد پسند ایرانیان قرار گرفته است. رستوران ها ایرانی در استانبول کم نیستد ولی رستوران هایی که در این مطلب اراه داده ایم جز برترین رستوران ها در این شهر است. در این رستوران می توانید ناهار و شام میل کنید. قیمت غذاهای این رستوران نیز بسیار مناسب است و از ساعت ۱۲ تا ۲۱ شب فعالیت دارد. سفری خوش و خوش طعم را برای شما و خانواده عزیزتان آرزومندیم.
آدرس: ترکیه، استانبول، فاتح، آکسارای، بلوار آتاتورک، شماره ۱۵۸
Ataturk Bulv. No 158 Aksaray, Fatih, Istanbul, Turkey

رستوران آسمان

رستوران آسمان