پنج شهر پرطرفدار در اینستاگرام کدامند؟

شبکه های اجتماعی وظایفی بیش از برقراری ارتباط بین کاربران بر دوش دارند و امروزه برای بیزنس هم استفاده می شوند. هر محتوایی که تولید می شود هدفی دارد و هر کاربری دنبال محتوایی خاص است. امروزه افرادی که اهل سفر هستند بیشتر به شبکه اجتماعی اینستاگرام سر میزنند و تصاویرشان را با دیگران به اشتراک می گذارند.
حتی بسیاری افراد برای انتخاب مقصد سفر هم از اینستاگرام کمک می گیرند. آنقدر میزان رقابت در شبکه های اجتماعی بالاست که می شود با چند دقیقه جستجو چندین آژانس مسافرتی یافت که در آنها قیمت تور اروپا آذر ۹۷ با هم متفاوت باشد و رقابتی تنگاتنگ داشته باشند.

در اینستاگرام شهرها و حتی موزه ها هم صفحه مخصوص به خود را دارند و کاربران می توانند آنها را دنبال کنند. طبق بررسی های به عمل آمده شهرهایی مثل لندن و پاریس محبوب ترین شهرهای اینستاگرام هستند.

در این نوشته نگاهی به پنج شهر پر طرفدار اینستاگرام می اندازیم، توضیحات شهرها از ویکی پدیا استخراج شده است.

لندن (۹۰ میلیون و ۹۰۰ هزار طرفدار در اینستاگرام)

لندن

لندن

لندن (London) پایتخت انگلستان و پادشاهی متحد بریتانیا است. این شهر همچنین بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست.

این شهر که در کنار رود تیمز قرار دارد قدمتی دو هزار ساله دارد و تاریخ ساخت آن به دوران روم باستان برمی گردد. سیتی لندن به عنوان هسته تاریخی لندن تا حدود زیادی حفظ شده است و از قرن ۱۹ میلادی توسعه این شهر شروع شده و امروزه این شهر مهم ترین شهر انگلستان به شمار می آید و ساختار اداری بسیار گسترده ای دارد.

پاریس (۷۶ میلیون و ۹۰۰ هزار طرفدار در اینستاگرام)

پاریس

پاریس

پاریس (Paris)، پایتخت کشور فرانسه، مرکز و یکی از شهرستان های ناحیه ایل دو فرانس است. رود سن از میان این شهر می گذرد. پاریس یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه های اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است.

پاریس بزرگ ترین شهر اقتصادی اروپا و پنجمین شهر اقتصادی جهان از نظر سطح تولید ناخالص داخلی است. این شهر میزبان شماری از برجسته ترین سازمان های بین المللی هم چون یونسکو، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتاق بازرگانی بین المللی است.

بارسلون (۳۴ میلیون و ۹۰۰ هزار طرفدار در اینستاگرام)

بارسلون

بارسلون

بارسلون پایتخت و پرجمعیت ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت ترین شهر اسپانیا و مهم ترین بندر این کشور است. این شهر بخش اصلی شهرداری ها و شهرستان های هم جواریست که منطقه شهری بارسلونا را با جمعیت ۳٫۲۱۸٫۰۷۱ می سازند. بارسلون ششمین شهر پرجمعیت اتحادیه اروپا و بزرگ ترین کلان شهر اروپا در کنار دریای مدیترانه است.

مسکو (۳۳ میلیون و ۴۰۰ هزار طرفدار در اینستاگرام)

مسکو

مسکو

مسکو (Москва) پایتخت و پرجمعیت ترین شهر روسیه است. این شهر با جمعیتی بیش از ۱۳ میلیون نفر، بزرگترین شهر در قاره اروپا و یازدهمین شهر پرجمعیت در جهان است. مسکو از مهم ترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا به شمار می آید. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده است. کاخ کرملین، قلعه ای باستانی در این شهر است که محل زندگی رئیس جمهور روسیه و استقرار قوه مجریه این کشور است. این شهر در دوران اتحاد جماهیر شوروی نیز پایتخت آن کشور بود.

برلین (۲۶ میلیون و ۷۰۰ هزار طرفدار در اینستاگرام)

برلین

برلین

برلین (Berlin) یا برلن پایتخت کشور آلمان و بزرگ ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است و در کل اتحادیه اروپا بعد از خروج بریتانیا مقام اول را دارد.

برلین همچنین یک شهر ایالتی است، یعنی یکی از ایالت های شانزده گانه آلمان نیز به شمار می آید. برلین، بزرگ ترین و از نظر تاریخی مهم ترین ایالت آلمان است.