معرفی رنگارنگ ترین استخرهای جهان

رنگارنگ ترین استخرهای جهان

در سراسر دنیا برای جذب گردشگر و بازدید کننده، به بهره گیری از خلاقیت هایی دست می زنند که برای مسافران جذاب باشد. یکی از بهترین ابزارهای گردشگری، استخر است. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی زیباتری و رنگارنگ ترین استخرهای جهان بپردازیم. با ما همراه باشید.

به استخرهای رنگارنگ جهان خوش آمدید:

 

سنت ریزی لهاسا توچال، تبت

سنت ریزی لهاسا توچال، تبت

سنت ریزی لهاسا توچال، تبت

سنت Regis Lhasa Resort، کاملا به معنای واقعی کلمه، حکومت طلایی طراحی استخر را شکسته است و در آن هیچ خبری از کاشی های فیروزه ای نیست. در عوض، از پوشش طلایی در استخر استفاده کرده اند تا به زیباترین شکل ممکن یک استخر لوکس طلایی رنگ را پدید آورند.
با وجود آنکه این استخر در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شده است، اما این مکان هنوز هم طراحی منحصر به فرد خود را حفظ کرده است.

کتابخانه، Koh Samui، تایلند

کتابخانه، Koh Samui، تایلند

کتابخانه، Koh Samui، تایلند

Tirawan Songsawata، طراح کتابخانه Koh Samui، مطمئنا هنگامی طراحی خود از این استخر، به رنگ قرمز علاقه زیادی نشان داده است که طراحی آن را به این رنگ در آورده است. با توجه به خلیج تایلند، کاشی های قرمز خوب و ترکیب آن با رنگ آبی آب، جلوه ای زیبا به این استخر بخشیده است. در حالی که هتل آن طراحی سرد، مینیمالیستی و کم رنگ دارد، استخر آن را رنگی تند و قرمز رنگ، جلوه ای فوق العاده به آن بخشیده است.

 

استخر روم در قلعه هارت، کالیفرنیا

استخر روم در قلعه هارت، کالیفرنیا

استخر روم در قلعه هارت، کالیفرنیا

رنگی که در این استخر استفاده شده است، از آبی فیروزه ای چندان فاصله ای ندارد، اما باید بگوییم که رنگ آبی فوق العاده رومی، جلوه ای فوق العاده به این استخر زیبا بخشیده است. مدل حمام رومی c. 211-17AD و بین سالهای ۱۹۲۷ و ۱۹۳۴ ساخته شده است، استخر قلعه Hearst دقیقا جایی است که با کاشی های و موزاییک های آبی و اطلسی از کف تا تمام فضای استخر را پوشانده است. این استخر زیبا ارزش بازدید تاریخی را دارد.

 

مورانو مراکش

مورانو مراکش

مورانو مراکش

اینجا یک استخر غول پیکر از ستون های قرمز رنگ است که یکی از زیباترین استخر های منطقه به شمار می رود. اینجا در واقع یک استخر سرپوشیده است که مفهومی تازه به شهر قرمز بخشیده است.

 

رزوود، پکن

رزوود، پکن

رزوود، پکن

سبز ما را به یاد طبیعت می اندازد و احساس خوب را به ما منتقل می کند. این رنگ سبب ایجاد تعادل و رشد می شود و هارمونی زیبایی با سایر رنگ ها ایجاد می کند. استخر رزوود پکن یکی از زیباترین و رنگارنگ ترین استخرهای جهان است که می تواند انرژی را در افراد بازیابی کند و ریلکس شدن را به آن ها ارزانی دارد.

همان طور که خواندید، این استخرها در زمره ی زیباترین و منحصر به فرد ترین استخرهای جهان به شمار می رود. چنانچه به یکی از این شهرها سفر کردید، شنا در این استخرها را از یاد نبرید، چرا که این استخرهای رنگین جهان، تجربه ای بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهند.

منبع:

https://contemporaryclass.com/content/explore/colourful-pools