این موارد را در بستن چمدان فراموش نکنید

مواردی که در سفر بعدی خود باید در چمدان قرار دهید

آیا در فکر این هستید که چه چیزهایی را در سفر، در چمدان قرار دهید؟ در این جا به مواردی اشاره می کنیم که حتما می بایست در سفر خود در چمدانتان بگنجانید.

این موارد را در بستن چمدان فراموش نکنید

این موارد را در بستن چمدان فراموش نکنید

 

برای روزهای تعطیل چه چیزهایی در چمدان قرار دهیم؟

هنگامی که زمان آن می رسد که برای تعطیلات خود چمدان ببندیم، به این فکر می کنیم که چه وسایلی را می بایست با خود برداری. اغلب ما به اخبار هواشناسی گوش می دهیم و سعی می کنیم خود را به لباس هایی تجهیز کنیم که برای آب و هوای شهر مقصد مناسب باشد.

اما لباس تنها چیزی است که باید در هنگام بسته بندی برای تعطیلات مورد توجه قرار گیرد.
موارد دیگری هم وجود دارند که به شما کمک می کنند تا سفری آسوده تر را تجربه کنید. پس بهتر است به لیست زیر توجه کنید و حتما آن ها را با خود حمل کنید:

 

این موارد را در بستن چمدان فراموش نکنید

این موارد را در بستن چمدان فراموش نکنید

بسته بندی های کوله پشتی

کیف های سبک کوچک بسته بندی در بازار موجود هستند که از آن ها می توانید برای بسته بندی انواع لباس ها، وسایل و ابزاری که مورد نیاز هستند، استفاده کنید. این کیف های سبک علاوه بر آنکه مدیریت وسایل را در سفر راحت می کند، می توانند سبب شوند که جای کمی در چمدان سفر اشغال شود.

بارانی یا یک سوئیشرت

یکی دیگر از وسایلی که حتما می بایست در سفر به همراه داشته باشید یک بارانی یا سوئیشرت است. شاید باورتان نشود اما این کت می تواند یکی از بزرگ ترین دارایی شما در سفر باشد. در سفر ممکن است با تغییرات آب و هوایی مواجه شوید و هیچ چیز بد تر از آن نیست که پس از یک سفر دل انگیز، حسابی سرما بخورید و یا اینکه از شدت سرما، نتوانید از هتل و یا ویلای محل اقامتتان بیرون بیایید. از آن جایی که در پاییز هم به سر می بریم، پس حتما می بایست کت بارانی یا سوئیشرت را با خود به همراه داشته باشید چرا که هر لحظه امکا تجمع ابر و بارانی شدن هوا وجود دارد. این کت های نازک جای چندانی در چمدان شما نمی گیرد اما در صورت باران بارید حتما به کارتان خواهد آمد.

یک کیف کوچک

حتما یک کیف کوچک را در چمدان خود بگنجانید چرا که هیچ چیز به اندازه ی یک کیف سبک که می توانید وسایلتان را درونش جا دهید و با خود به شهر ببرید، به کارتان نیاید. هنگامی که به پیکنیک می روید، اصلا دوست نخواهید داشت که یک کیف یا کوله پشتی بزرگ را حمل کنید، بلکه دوست دارید تا سبک باشید و بتوانید به هر جا که دوست دارید بروید. پس یک کیف کوچک پارچه ای سبک و کم جا می تواند حسابی کارآمد باشد.

یک کفش راحت

درست است که برای رفتن به یک رستوران لوکس در یک شهر توریستی، دوست دارید بهترین لباس ها و کفش هایتان را بپوشید، اما حتما فراموش نکنید که یک کفش راحت با خود حمل کنید. برای گشت و گذار در شهر و رفتن به جاهای دیدنی و طبیعت، حتما به یک کفش راحت نیاز خواهید داشت که بتوانید قدم های راحت و بی دردی را بردارید.

لباس های راحت

در چمدانتان، جایی هم برای لباس راحت در نظر بگیرید. در سفر همیشه دیدنی هایی وجود دارند که برای گردشگری در آن، نیاز به لباس های راحتی دارید که بتوانید ساعت های طولانی را بدون احساس معذبی، با آن بگذرانید. یک ست ورزشی، لباس های گشاد و کلاه می تواند طول سفر حسابی به کمکتان بیاید.

بالشتک های گردنی

اگر قرار باشد مدت زمان طولانی دراتومبیل، قطار یا هواپیما برای رسیدن به مقصد بمانید، خوب است که بالشتک گردنی با خود به همراه داشته باشید که با کمک آن بتوانید خوابی آسوده تر را تجربه کنید. با این کار هم از دردهای گردنی جلوگیری می کید و هم می توانید به راحتی استراحت کنید. توجه داشته باشید که هیچ چیز به اندازه ی راحتی و آرامش در سفر نمی تواند به کمک شما بیاید و لذت سفر را برایتان دو چندان کند.

ملحفه های اضافه

حتی اگر در هتل ها و سوئیت های بسیار لوکس هم اقامت داشته باشید، ترجیح می دهید روی ملحفه هایی دراز بکشید که از پاکیزگی آن ها اطمینان دارید. ملحفه جای چندانی در چمدانتان نمی گیرد، اما می تواند به بهترین شکل ممکن به کمک شما آیند.

جعبه کمک های اولیه کوچک

همیشه بهتر است به آن طرف سکه هم فکر کنید. شاید بد نباشد تا با در نظر گرفتن احتمالات، جعبه ی کوچک کمک های اولیه را با خود حمل کنید. با این کار می توانید کارهای ساده ی پزشکی را در هر لحظه صورت دهید.

نخ و سوزن

نخ و سوزن هیچ جای زیادی را در چمدان اشغال نمی کنند، اما بهتر است قبول کنید که این دو وسیله به راحتی می توانند مشکلات ساده اما عذاب آور را به راحتی حل کنند. پیدا کردن نخ و سوزن آن هم در سفر چندان کار راحتی به نظر نمی رسد.

این ها موارد مهمی بودند که در سفر بهتر است در چمدانتان بگنجانید. البته به غیر از این موارد، چمدانتان با وسایل دیگری نیز پر می شوند اما دقت داشته باشید که این ها را فراموش نکنید و جایی برایشان در نظر بگیرید.