هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتلهای مختلفی در دبی ساخته می شوند که هر کدام دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی هستند. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از هتلهای ۵ ستاره لوکس در دبی بپردازیم که امکانات بی نظیری با به مسافران ارائه می دهد و از جمله هتل های لوکس شهر محسوب می شود.

معرفی هتل پنج پالم جمیرا دبی

 

هتل پنج پالم دبی، یکی از هتل های بسیار لوکس دبی است که دارای معماری فوق العاده و یکتایی است و چشم انداز فوق العاده ای به مسافران ارائه می دهد. مسافرانی که در این هتل اقامت می کنند، تجربه ای بسیار فوق العاده خواهند داشت. این هتل سواحل اختصاصی دارند و در آن ۵ استخر شنا وجود دارد و به مسافران وای فای رایگان در سراسر هتل ارائه می شود.

در این هتل ۴۶۸ اتاق مهمان و سوئیت های بزرگ وجود دارد که در ۱۶ طبقه ساخته شده اند. طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق ها ساده اما بسیار ظریف و زیبا هستند و اتاق ها چشم انداز فوق العاده ای به خلیج فارس دارند.

در این مجموعه مجموعه های خیره کننده و حیرت آوری وجود دارند.  سالن های ناهارخوری با سرآشپزهای درجه یک، آبگرم مدرن، اتاق های کارائوکه در این هتل چشم نوازی می کنند.

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

 

این هتل در یک موقعیت بسیار خوبی قرار گرفته است که مسافران می توانند به راحتی به نقاط تجاری و گردشگری دبی به راحتی دسترسی داشته باشند.

همچنین مسافران با اقامت در این هتل می توانند به راحتی به فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه آل مکتوم قرار دارد و مسافران می توانند در حدود ۳۰ دقیقه به این فرودگاه ها برسند. همچنین مرکز تجاری امارات در فاصله ۲۰ دقیقه ای و مرکز خرید دبی در فاصله ۲۰ دقیقه ای از هتل قرار دارند. ضمنا لازم به ذکر است که پارک های تفریحی و استراحتگاه های دبی در کمتر از ۳۰ دقیقه از دبی قرار گرفته اند.

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

هتل پنج پالم جمیرا دبی

 

اتاق های هتل

در این هتل اتاق های مختلفی وجود دارند که به اتاق های سوپریور، اتاق لوکس با چشم انداز دریا، اتاق توئین لوکس با چشم انداز دریا، سوئیت جونیور با چشم انداز شهر، سوئیت جونیور با چشم انداز شهر، سوئیت یک خوابه، اتاق کوئین دابل سوپریور، اتاق تویین سوپریور، سوئیت دوخوبه، سوئیت دلوکس با ۴ خواب اشاره کرد.

امکانات هتل

از امکانات هتل می توان به سرویس شاتل، سرویس شاتل فرودگاهی، فضاهایی برای افراد سیگاری، راهروهایی برای افراد غیرسیگاری، سیستم تهویه هوای مطبوع، اتاق های ضد آلرژی، سیستم گرمایشی، مغازه هایی درون هتل، خدمات کرایه اتومبیل، صندوق امانات، آسانسور، امکانات وی آی پی، اتاق های خانوادگی، آرایشگاه و سالن زیابیی، اتاق هایی برای افراد غیرسیگاری، بار رستوران، اسنک بار، دستگاه ای تی ام، انبار چمدان، میز تور، خدمات تبدیل ارز، میز تور اشاره کرد.

امکانات رفاهی هتل شامل تراس آفتاب، باغ، استخر، استخر کودکان، مربی شخصی، سالن تناسب اندام، کلاس های یوگا، فیتنس، صندلی ماساژ، خدمات ماساژ، اسپا و مرکز سلامتی، مرکز ریلکسشن، نور تراپی، بادی اسکراب، اسپا، خدمات آرایش مو، مانیکور، پدیکور، خدمات زیبایی ،حمام، جکوزی، سونا اشاره کرد.

 

منبع: booking.com