معرفی هتل اپرا کادت پاریس

پاریس شهری بسیار معرف و زیبا در حوزه ی اروپا است که همه ی افراد آرزوی سفر به این مکان را در سر می پرورانند. اگر شما نیز رویای سفر به پاریس را در سر می پرورانید, تنها کافیست با آگاهی از قیمت تور اروپا پاییز ۹۷ رویای خود را محقق سازید. حال اگر بلیط سفر به کشور زیبای فرانسه را در دست دارید و قصد انتخاب هتل مناسب با امکانات خوب و مقرون به صرفه را دارید, هتل اپرا کادت پاریس را به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم. در این مطلب خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله هتل اپرا کادت پاریس را تا دیدنی های پاریس به تفصیل عنوان می کنیم.

هتل اپرا کادت پاریس

هتل ۴ ستاره ی اپرا کادت پاریس دارای ۸۵ اتاق است که در ۶ طبقه جای داده شده است. هر روز صبحانه ی محلی و بوفه ای در این هتل ارائه داده می شود. اپرا گارنیر در یک کیلومتری هتل اپرا کادت پاریس Opera Cadet Hotel Paris قرار دارد و نزدیکترین فرودگاه پاریس (اورلی) ۱۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد. اگر به اپرا, خرید و تئاتر علاقه مند باشید اقامت در این هتل بهترین گزینه برای شما می باشد.

امکانات و خدمات رفاهی هتل اپرا کادت پاریس

هتل اپرا کادت امکانات رفاهی بی نظیر برای راحتی و رفاه مهمانان مهیا کرده است که تا به امروز در این راستا موفق بوده است. با اقامت در این هتل دسترسی خوبی به مرکز تجاری خواهید داشت, لازم به ذکر است که امکان برگزاری رویداد ها در فضای کنفرانس و سالن جلسات این هتل برای شما وجود دارد.
از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به روزنامه رایگان, اینترنت پرسرعت و رایگان, پارکینگ با پرداخت هزینه ی اضافی, خدمات نگهداری از کودکان, خدمات حمل و نقل فرودگاهی اشاره کرد. حیوانات خانگی اجازه ی ورود به داخل هتل را ندارند. برای جا به حایی در طبقات می توانید از آسانسور هتل استفاده نمایید.

امکانات تفریحی هتل اپرا کادت پاریس

بهتر است بدانید که امکانات تفریحی چندانی در این هتل وجود ندارد ولی مهمانان و مسافران هتل می توانند به کافه ی هتل بروند و با درخواست یک نوشیدنی خود را مهمان کنند. مهمانان می توانند از فضا و محیط زیبای باغ و حتی چشم اندازی زیبای شهر از طریق این هتل لذت ببرند. صبحانه هر روز به صورت رایگان در این هتل ارائه داده می شود. رستورانی در این هتل وجود ندارد ولی می توانید به رستورا های خوبی نظیر Le Pré Cadet ،Le Petit Riche بروید و از خوردن غذاهای خوشمزه لذت ببرید.

امکانات اتاق های هتل اپرا کادت پاریس

اتاق های هتل همگی عایق صدا هستند و اینترنت رایگان همراه با یخچال، کتری الکتریکی، اتو و میز اتو در صورت درخواست، قهوه و چای ساز، مبل های راحتی، دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان در همه اتاق های هتل قرار داده شده است. امکانات زیادی برای اتاق های این هتل مهیا شده است که مهمانان همگی با رضایت کامل از هتل خارج می شوند.

هتل اپرا کادت پاریس

هتل اپرا کادت پاریس