معرفی هتل یورو استارز امبزی وین

آیا تا به حال از کشور زیبای اتریش دیدن کرده اید؟ قصد سفر به اتریش را دارید؟ می توانید با تور اروپا ارزان به این کشور زیبا سفر کنید. در صورتی که بلیط سفر به اتریش را در دست دارید و هنوز هتل یا اقامت گاه مناسب خود را رزرو نکرده اید, با ما همراه باشید تا یکی از بهترین هتل های شهر وین را مورد بررسی قرار دهیم. هتل یورو استارز امبزی وین یکی از بهترین هتل های مقرون به صرفه می باشد که در این مطلب قصد داریم, خدمات رفاهی, امکانات تفریحی, موقعیت و فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری شهر را معرفی نماییم.

هتل یورو استارز امبزی وین

اگر می خواهید سرتاسر وین را گشت و گذار کنید می توانید, از طریق هتل بلیط ها را رزرو نمایید.

امکانات و خدمات رفاهی هتل یورو استارز امبزی وین

بهتر است بدانید که هتل یورو استارز امبزی در بهترین منطقه ی شهر وین قرار دارد که بهترین گزینه برای افرادی است که به گشت و گذار و خرید کردن علاقه دارند. این هتل دارای خدماتی نظیر سالن تلویزیون، روزنامه ی هر روز صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می باشد. در این هتل استعمال دخانیات در فضای عمومی ممنوع است و مکان مخصوصی برای آن تعبیه نشده است.
میز پذیرش این هتل به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات است و مسافران می توانند هر ساعتی که وارد هتل شوند, اتاق رزرو شده ی خود را تحویل بگیرند. کارکنان این هتل می توانند به زبان های آلمان, اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. در صورتی که با حیوان خانگی خود به این هتل سفر می کنید, بهتر است بدانید که این هتل بهترین گزینه برای شما است, چراکه با هماهنگی های قبلی می توانید حیوان خود را همراه داشته باشید.
اینترنت رایگان و پرسرعت در تمامی بخش های هتل در دسترس قرار دارد. اگر برای سفری کاری در این هتل اقامت گزینید, بهتر است بدانید که امکانات بی نظیری همچون سالن های کنفرانس اختصاصی, دستگاه فکس و کپی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

هتل یورو استارز امبزی وین

امکانات تفریحی هتل یورو استارز امبزی وین

در اطراف هتل رستوران های مختلف اروپایی قرار دارد و رستوران هتل نیز بهترین غذا های بین المللی و اتریشی را سر می کند. در باغ هتل نیز می توانید اوقات فراغت خود را سپری نمایید. می توانید صبحانه ی خود را در اتاق میل کنید.

هتل یورو استارز امبزی وین

هتل یورو استارز امبزی وین

امکانات اتاق های هتل یورو استارز امبزی وین

تمامی اتاق های این هتل دارای طراحی بسیار زیبا و مدرن می باشند که تلویزیون های صفحه تخت و ماهواره ای نیز در آن ها قرار دارد. از دیگر امکانات اتاق های این هتل می توان دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز را نام برد.

هتل یورو استارز امبزی وین