تور بلغارستان؛ معرفی رستوران های صوفیه

حتی اگر با ارزانترین تور بلغارستان نیز همسفر باشید برای غذا خوردن در این کشور نیاز به رستوران پیدا می کنید. شاید بتوان با هواپیمای کم کیفیت سفر کرد و در هتلی رده پایین اقامت داشت تا مخارج سفر کم شوند اما در صورت خوردن غذای بی کیفیت کارتان به بیمارستان خواهد کشید. در این یک مورد سعی کنید بهترین رستوران ها را انتخاب کنید.

بهترین رستوران های صوفیه، بلغارستان

رستوران ‌های صوفیه

رستوران ‌های صوفیه

نام پایتخت بلغارستان صوفیه است و در این شهر انواع رستوران ها را می توان یافت. خوردن غذاهای محلی بخش مهمی از خاطرات هر سفر را تشکیلی می دهد. گاهی مزه این غذاها تا سالها در یادها خواهد ماند!

رستوران Shtastliveca
نام این رستوران به معنای مرد خوش شانس است و در این رستوران انواع غذاهای بلغاری، اروپایی و مدیترانه ای سرو می شود. در این رستوران می توانید با آسایش خاطر از سالم بودن غذا هر نوع از آنرا که چشمتان را گرفته سفارش دهید.

رستوران Mr.Pizza
همانطور که از نامش پیداست در این رستوران با پیتزا سر و کار دارید. در واقع این رستوران ی پیتزا فروش ایتالیایی و بلغاری است. در اینجا قیمت ها مناسب هستند و در نزدیک هر جاذبه ای شعبه ای از آن دایر است.

رستوران ‌های صوفیه بلغارستان

رستوران ‌های صوفیه بلغارستان

کافه رستوران Brick
اگر به خوردن غذاهای آمریکایی، مدیترانه ای و بلغاری علاقه دارید بهتر است آنرا در رستوران Brick تجربه کنید. انواع برگرهای لذیذ آمریکایی در کنار غذاهای مدیترانه ای منو را چنان جذاب کرده که برای سفارش هر کدام از آنها مردد خواهید شد.

رستوران Oborishte 35
این رستوران نیز با سرو انواع غذاهای محلی و بین المللی کارش را شروع کرده و مورد توجه توریست ها واقع شده. از طرفی باغ وسیعی که متعلق به رستوران است محلی مناسب برای استراحت و تفریح نمی باشد و این خود دلیلی بر شلوغ بودن رستوران است.