بهترین اپلیکیشن ها برای سفر به استانبول

سفرهای امروزی تحت تاثیر فناوری بسیار آسان و لذت بخش شده اند. امروزه سفرهای هوایی در کوتاهترین زمان شما را به مقصد میرسانند و اپلیکیشن های موبایلی در هر جایی شما را همراهی می کنند.

اپلیکیشن های سفر کاربرده های فراوانی دارند از رزرو هتل و پرواز گرفته تا یافتن رستوران و جاذبه گردشگری به کاربران خدمت رسانی می کنند.

یکی از شهر های محبوب گردشگران ایرانی استانبول است این شهر ترکیه که نیمی اروپایی و نیمی آسیایی است چیزهای زیادی برای گفتن دارد. به کمک اپلیکیشن های سفر می توانید در این شهر از سفر خود لذت ببرید.

اپلیکیشن نقشه یاندکس

اپلیکیشن نقشه یاندکس

اپلیکیشن نقشه یاندکس
برای پیدا کردن مسیر در هر جای جهان که باشید بی شک (Google Maps) اپلیکیشن نقشه گوگل کارایی دارد. اما در استانبول ترکیه گزینه دیگری هم وجود دارد که از این اپ پیشی می گیرد و کاربردی تر است. (Yandex.Naigator) همان چیزی است که شما در سفر به استانبول به آن نیاز دارید.

اپلیکیشن یاندکس از طریق دریافت اطلاعات ترافیکی از سوی رانندگان تاکسی و دیگر کاربران فعال، مسیرها را به روز رسانی می کند؛ بنابراین، شما از مسیرهای پر رفت و آمد به سرعت مطلع می شوید و مسیر های خلوت تر را انتخاب می کنید.

این اپلیکیشن از زبان های مختلفی پشتیبانی می کند و بهترین راهنما برای فرار از ترافیک و مسیر یابی در استانبول است.

اپلیکیشن ترافی (Trafi)

حمل و نقل

حمل و نقل

یکی دیگر از اپ های حمل و نقل پو مسیر یابی در استانبول Trafi است. اپلیکیشن ترافی اینطور کار می کند که با وارد کردن موقعیت فعلی خود و مقصد مورد نظر. اپلیکیشن سریع ترین راه ها و انواع وسایل نقلیه و ایستگاه ها را برایتان مشخص می کند.

این اپلیکیشن سفر به استانبول نه تنها همه وسایل عمومی از قبیل مترو، تراموا و خطوط اتوبوس را در بر می گیرد، بلکه مسیرهای حمل و نقل دریایی و آبی را هم در خود جای داده است.