در سفر به کوالالامپور به کدام رستوران برویم؟

مالزی کشوری بسیار دیدنی است که سالانه افراد زیادی را برای گردشگری به خود می کشاند. علاوه بر جاذبه های گردشگری این کشور، شکم گردی هم برای خود عالمی دارد. در مالزی می توانید رستوران های ساده و هم فضاهایی را با بهترین طراحی داخلی رستوران را بیابید. اما در سفر به کوالالامپور به کدام رستوران بروید خوب است؟ با ما همراه باشید تا با چند رستوران خوب در کوالالامپور آشنا شوید.

چند رستوران خوب در کوالالامپور

رستوران برد

اگر بخواهیم یکی از بهترین رستوران های مالزی را معرفی کنیم، باید به رستوران برد اشاره کنیم. این رستوران مشهور است به پختن غذاهای ترکیبی و تلفیقی از فرهنگ چینی و مالزیایی. این جا غذاها به طر عجیبو غریبی پخته می شوند و در آن نمایش های نوستالژیکی برگزار می شود. این رستوران فضای بسیار صمیمی دارد و برای مهمانانش بسیار جذاب است.

رستوران برد مالزی

رستوران برد مالزی

 

رستوران سونگکت

این رستوران غذاهای ترکیبی از فرهنگ مالزیایی و دیگر کشورای جنوب شرقی آسیا را سرو می کند. دیوارهای این رستوران به وسیله پارچه تزئین شده است و درست به همین دلیل است که نام سونگکت را به آن اختصاص داده اند. در این رستوران هم مانند رستوران فوق، نمایش هایی برگزار می شود.

 

رستوران سونگکت

رستوران سونگکت

رستوران ایناک

این رستوران، رستورانی است که با سفر به مالزی می توانید بهترین غذاهای مالزیایی را در آن امتحان کنید از خوردنشان لذت ببرید. این جا مسافران با غذاهایی رو به رو می شوند که به طور کلی تمام نظر آن ها را با طعم هایی که تا به امروز چشیده اند، تغییر می دهد.

در رستوران ایناک بهترین غذاهای مالزیایی به شیوه سنتی درست می شود. در این رستوران سعی می شود تا طعم ها و غذاهای فراموش شده با روش های جدید درست شود و دوباره طرفدار پیدا کنند.

رستوران ایناک

رستوران ایناک

 

رستوران ناسی کاندار پلیتا

این یکی از رستوران های زنجیره ای در کوالالامپور است و در منوی آن تعداد زیادی از غذاهای محلی پیدا می شود. در اینجا به دلیل آنکه رستورانی هندی بوده است، انواع غذاهای خوشمزه هندی سرو می شود. این رستوران یکی از مقرون به صرفه ترین رستوران های کوالالامپور است.

رستوران ناسی کاندار پلیتا

رستوران ناسی کاندار پلیتا

 

رستوران ۳۹

این رستوران یکی از لوکس ترین رستوران های کوالالامپور است و در طبقه 39 هتل PNB قرار گرفته است. کسانی که در این رستوران غذا میل می کنند، می توانند از چشم انداز زیبای شهر دیدن کنند و به تماشای برج های دو قلوی پتروناس بنشینند. این رستوران فضای باز هم دارد و تجربه ای بی نظیر از شهر کوالالامپور به مسافران ارائه می دهد.

رستوران 39

رستوران 39