تور برزیل؛ هتل آتلانتیکو ریو

مسافرین شهر ریودوژانیرو برزیل گزینه های اقامتی متعددی در اختیار دارند. هتل آتلانتیکو ریو یکی از آنهاست. این هتل 4 ستاره که 195 اتاق مجهز دارد در سال 2013 ساخته شده و از امکانات رفاهی بسیاری برخوردار است.

موقعیت هتل در نزدیکی ساحل کاپاکابانا قرار گرفته است به طوری که با 5 دقیقه پیاده روی به ساحل خواهید رسید.

هتل آتلانتیکو

هتل آتلانتیکو

نزدیکترین ایستگاه مترو به هتل آتلانتیکو ریو تنها 80 متر از هتل فاصله دارد. از این رو برای تردد در سطح شهر هیچ مشکلی نخواهید داشت. لازم به اشاره است که در صورتی که بخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نکنید می توان از هتل درخواست تاکسی کرد. البته با هزینه جداگانه.

زمان اقامت در هتل آتلانتیکو ریو میتوانید از پیاده روی در ساحل یا انجام تفرحیات آبی لذت ببرید.

در تمامی نقاط عمومی و اتاق های هتل مسافران به اینترنت بی سیم رایگان دسترسی دارند. همچنین بخش پذیرش به صورت 24 ساعته فعالیت دارد در این قسمت علاوه بر سفارش اتاق، میتوان از خدماتی چون تورهای یک رزوه، انبار چمدان، تبدیل ارز، فکس و کپی، روزنامه رایگان استفاده کرد.

استخری که روی سقف هتل قرار گرفته گزینه خوبی برای تفرح محسوب میشود. در این هتل بوفه و رستوران خدمات غذا را بر عهده دارند و معمولا همه نوع سفارش را آماده می کنند. از صبحانه محلی گرفته تا غذاهای بین المللی!

امکانات اتاق های هتل آتلانتیکو ریو

هتل آتلانتیکو ریو

هتل آتلانتیکو ریو

در تمامی اتاق های هتل تلوزیون با کیفیت با قابلیت پخش شبکه های جهانی در اختیار است. البته بهرمندی از اینترنت پرسرعت مسافرین را از تماشای تلوزیون بی نیاز می کند.

برای تهیه نوشیدنی مانند قهوه یا چای لازم نیست به کافه بروید.در داخل آشپزخانه اتاق ها چای ساز و قهوه ساز و کلی امکانات دیگر وجود دارند.

حمام مجهز یکی دیگر از امکانات رفاهی موجود در اتاق هتل آتلانتیکو ریو می باشد.