معرفی برج شیطان آمریکا

در سراسر دنیا جاذبه های گردشگری مختلفی وجود دارند که می توان از آن ها دیدن کرد. در میان تمام مقاصد گردشگری در تورهای اروپایی، دیدنی های قاره آسیا، اینبار به سراغ یکی از مخوف ترین دیدنی های آمریکا می رویم که برج شیطان نام دارد. با ما باشید تا با این جاذبه گردشگری آشنا شوید.

برج شیطان آمریکا

این برج در دشتی پهناور در ایالت وایومینگ قرار گرفته و رودخانه پل فوروش را در نزدیکی خود دارد. این برج عظیم الجثه شبیه هیچ برج دیگری نیست. ظاهری عجیب دارد، بسیار بلند است و عریض به گونه ای که از فاصله های بسیار دور نیز دیده ی شود.

برج شیطان آمریکا

برج شیطان آمریکا

این برج از نظر بومیان تنها یک برج نیست و به نظر می رسد داستان های زیادی را در خود پنهان کرده است. سرخپوستان این منطقه این برج را مقدس و فرازمینی می دانند و به نظر آن ها، برج شیطان متعلق به فرازمینی هاست.

روی این برج شیارهای مختلفی وجود دارد که انگار در پنجه های خرس ای گریزلی افسانه ایست. جالب این جا است که هنوز بسیاری از بومیان مراسم و آیین های خاصی را در اطراف این برج انجام میدهند.

برج شیطان آمریکا

برج شیطان آمریکا

برخی ها معتقد هستند که این برج یک آتشفشان قدیمی خاموش شده است که البته زمین شناسان این موضوع را قبول ندارند. بیشتر معتقدند که این صخره عظیم از فوران سنگ های مذاب یا ماگما تشکیل شده که به دلایلی از سطح زمین به بیرون نفوذ کرده اند. در طول سال ها فرسایش و پدیده های طبیعی مثل باد و باران و سیل این صخره را شکل داده و آن را به صورت برجی عظیم و مهیب درآورده است.

برج شیطان آمریکا

برج شیطان آمریکا

ظاهر عجیب این برج به گونه ایست که وقتی به آن می نگرید احساس خواهید کرد که درون آن خالی است و بسیاری از افراد هیجان دارند که داخل آن را ببینند. برج شیطان از سنگی با نام فونولیت که شبیه گرانیت است، تشکیل شده است. ممکن است در برخی از نقاط این برج فضاهای توخالی هم دیده شود، اما در کل باید گفت که این بنای عظیم از سنگ های متراکم تشکیل شده است و تو خالی نیست.