مشهورترین باغ وحش هایی که در تور تابستانی ترکیه خواهید دید

باغ وحش ها و پارک های حیات وحش در هر کشور از دیدنی ترین ها هستند. اگر با تور ارزان قیمت ترکیه 97 نیز به این کشور دوست و همسایه سفر می کنید، به خاطر داشته باشید که حتما از باغ وحش ها و مشهورترین پارک های حیات وحش ترکیه دیدن نمایید.

باغ وحش Izmir، باغ وحش Faruk Yalcin، باغ وحش Bursa، باغ وحش Gaziantep و… ای محبوب ترین باغ وحش هایی هستند که توصیه می کنیم در سفر به ترکیه از آن ها دیدن کنید.

البته این بستگی دارد که تا چه اندازه به دنیای حیوانات و تماشای نحوه ی زندگی کردن آن ها علاقه مند باشید.

 

تور ترکیه 97 | بزرگ ترین باغ وحش های ترکیه

بزرگترین و دیدنی ترین باغ وحش هایی که در سراسر کشور ترکیه می توانید از آن ها بازدید کنید به شرح زیر هستند:

باغ وحش فاروک یالچین

 

باغ وحش فاروک یالچین زیستگاه طبیعی حیوانات و گیاهان متعددی ست که تماشای زندگی توام آن ها فوق العاده دیدنی خواهد بود. در این پارک طبیعی و باغ وحش بیش از 3600 حیوان از 286 گونه و نیز 8000 گیاه از 600 گونه نگهداری می شود.

پارک حیات وحش ازمیر

 

پارک حیات وحش ازمیر جایی است که حیوانات در زیستگاه هایی متناسب با نوع زندگی شان و بسیار شبیه به زیستگاه واقعی شان به سر برده و نگهداری می شوند. در این جا درختان و گیاهان متعددی را خواهید دید که دارای زیستگاه های مختلفی هستند. در باغ وحش ازمیر بیش از 1200 حیوان از 120 گونه ی مختلف جای داده شده است. و این باغ وحش از محل های توریستی و مورد توجه گردشگرانی که به ترکیه سفر می کنند، می باشد.

 

تور ارزان قیمت ترکیه | باغ وحش های ترکیه

تور ارزان قیمت ترکیه | باغ وحش های ترکیه

باغ وحش بورسا

 

باغ وحش بورسا یک پارک حیوانات کوچک اما فوق العاده جذاب و دوست داشتنی ست. این باغ وحش برای کودکان عالی به نظر می رسد و به دلیل کوچک تر بودنش رفت و آمد در آن بسیار راحت است.

 

تور ارزان قیمت ترکیه | باغ وحش های ترکیه

تور ارزان قیمت ترکیه | باغ وحش های ترکیه

باغ وحش قازیانتپ

 

باغ وحش قازیانتپ دارای تنوعی از حیوانات، پارک های طبیعی، و… می باشد. باغ وحش قازیانتپ چهارمین باغ وحش بزرگ جهان و بزرگترین باغ وحش ترکیه محسوب می شود.
توصیه می کنیم که در سفر به ترکیه حتما از این باغ وحش دیدن نمایید.

 

تور ارزان قیمت ترکیه | باغ وحش های ترکیه

تور ارزان قیمت ترکیه | باغ وحش های ترکیه

 

دیگر باغ وحش های ترکیه

 

به جز این ها که برترین باغ وحش های ترکیه بودند، شما می توانید در تور تابستانی ترکیه از باغ وحش آنتالیا، باغ وحش آتاتورک و باغ وحش اسکیشیور دیدن نمایید…