معرفی هتل آلتونا در شهر زیبای پاریس

اگر قصد دیدن کشور زیبای فرانسه را دارید, با خرید تور اروپایی این رویا را برای خود ممکن سازید. پیش از سفر به این کشور بهتر است هتلی مناسب برای خود رزرو نمایید. در ادامه ی این مطلب به معرفی هتل آلتونا می پردازیم. این هتل در شهر زیبای پاریس قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی این هتل را به اتفاق یکدیگر بررسی نماییم.

هتل آلتونا پاریس

هتل آلتونا در شهر پاریس قرار گرفته است که مجموعا 54 اتاق دارد. ساختمان این هتل 6 طبقه است و تنها 450 متر تا ایستگاه قطار فاصله دارد. پذیرش هتل 24 ساعته در حال ارائه خدمات به مسافران است. اینترنت رایگان و پر سرعت در اختیار مسافران قرار می گیرد. هر روز می توانید صبحانه ی خود را در داخل اتاق میل نمایید.

خدمات رفاهی هتل آلتونا پاریس

استفاده از حمل و نقل عمومی, وای فای رایگان, دستگاه فکس و فتوکپی در اختیار مسافران این هتل قرار دارد. در صورتی که به دنبال خدمات اتوشویی و خشکشویی باشید, از طریق این هتل در اختیارتان قرار خواهد گرفت. میز پذیرش هتل خدماتی نظیر نگهبانی, تبدیل ارز و انبار چمدان ارائه می دهد.
پرسنل و کارکنان این هتل همگی مسلط به زبان های فرانسوی, اسپانیایی, ایتالیایی و انگلیسی هستند. اگر حیوان خانگی دارید بهتر است بدانید که می توانید, با پرداخت هزینه آن را همراه خود ببرید. ورود به هتل از ساعت ۱۴:۰۰ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

امکانات تفریحی هتل آلتونا پاریس

می توانید انواع نوشیدنی های خوشمزه را از بخش کافه ی هتل سفارش دهید و میل کنید. صبحانه در این هتل به صورت بوفه در اختیار مهمانان و مسافران قرار دارد. هر روز بین ساعت 6:30 تا 9:30 صبحانه ی مهمانان سرو می شود. به صورت 24 ساعته نیز خدمات اتاق ارائه داده می شود.

امکانات اتاف های هتل آلتونا پاریس

امکانات اتاق های هتل آلتونا عبارت اند از: اینترنت وای فای رایگان به همراه یخچال، اتو و میز اتو، دیوارهای ضد صدا، مبل های راحتی، دوش یا وان در حمام خصوصی و وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان, تهویه مطبوع، سیستم گرمایش، تلویزیون با شبکه های جهانی و نظافت اتاق ها.
برای اقامت در این هتل, در صورتی که نیاز به تخت اضافی داشته باشید در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

انواع اتاق های هتل آلتونا پاریس

اتاق سینگل: ۱۰ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ یا یک تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
اتاق دبل: ۱۰ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
اتاق تویین: ۱۰ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
اتاق تریپل: ۱۰ مترمربع متراژ داشته، سه تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.
اتاق چهار نفره: ۱۴ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره و یک تخت دونفره بزرگ یا دو تخت دو نفره درون آن گذاشته شده است و دارای صبحانه رایگان و حمام خصوصی می باشد.