معرفی بهترین هتل های بلغارستان

بلغارستان سرزمین سفرهای زمینی و چه بسی پیاده روی های طولانی میان دشت و دره های پر از آب و کوهستان های سرسبز است. اینجا که بهشت طبیعت گردان است طرفداران بسیاری از کشور ما نیز دارد. چه چیزی بهتر از یک سفر ارزان به اروپای شرقی و لذت بردن از طبیعت قاره سبز! سواحل دریای سیاه نیز نیاز گردشگران را به هرگونه تفریحات آبی و ساحلی برآورده می کند. تور ارزان بلغارستان تابستان ۹۷ نمونه یک تور مفرح و ارزان اروپایی است که از سوی آژانس های مسافرتی عرضه می شود.

مهم ترین رود بلغارستان ماریتسا نام دارد که از رشته کوه های رودوپ در غرب بلغارستان سرچشمه گرفته و با گذر از مناطق مرکزی کشور راه جنوب را در پیش می گیرد و وارد ترکیه می شود و سپس به دریای اژه می ریزد. رود دیگر دانوب نام دارد که در شمال بلغارستان جریان دارد. بلغارستان بهشتی برای گذراندن تعطیلات زمستانی و تابستانی است.

بهترین هتل های بلغارستان

بهترین هتل های بلغارستان

بهترین هتل های بلغارستان

همانطور که انتظارش می رود بلغارستان هم همانند سایر کشورهای توریست پذیر از هتل های لوکس بسیاری جهت اقامت گردشگران برخوردار است. در ادامه چند مورد از هتل های بلغارستان را معرفی خواهیم کرد.

هتل ساحلی مارینا گرند در وارنا
هتل ۵ ستاره Marina Grand Beach، در پارک زیبایی در مجاورت ساحل جنوبی محوطه تفریحی Golden Sands قرار گرفته است. هتل با داشتن ۹ طبقه، ۱۸۶ اتاق دو نفره، ۴۸ آپارتمان مجلل و پرافتخارتر از همه چشم انداز دریا، در سال ۲۰۰۲ احداث شده است. میهمانان می توانند در استخرهای روباز و سرپوشیده آن آب تنی کنند.

ملیا گرند هرمیتج در وارنا
هتل مجلل Melna Grand Hermitage، در دامنه کوهی آرام، تنها در ۱۰۰ متری ساحل واقع شده و از دسترسی آسان به مرکز تفریحگاه Golden Sands برخوردار است. مرکز آب گرم هتل در دو سطح ساخته شده و معالجات زیبایی و خدمات ماساژ را به همراه دو استخر روباز و سرپوشیده، یک جکوزی، یک سونا، یک حمام ترکی انجام می دهد.

هتل کلوب ویوا در وارنا
هتل Viva Club، در موقعیتی آرام و ساکت در محوطه تفریحی و تابستانی Golden Sands واقع و با داشتن محیطی دنج و راحت، اقامتی را به همراه رستوران و تریاهای بینهایت کامل و جامع به مهمانان ارائه می دهد. صبحانه انگلیسی- بلغاری به انضمام خوراک ها و نوشیدنی های متنوع، در محل تهیه می شود.

هتل ساحلی ریویرا در وارنا
هتل Riviera Beach، درست در کنار ساحل خوش منظره Riviera و در میان درختان کهنسال پارک منطقه قرار گرفته است. هتل اقامت مجلل، زیبا و شیکی را به میهمانان ارائه می دهد. این هتل در منطقه تفریحی معروف Golden Sands قرار گرفته است.

هتل های بلغارستان

هتل های بلغارستان

هتل استرا در وارنا
هتل استرا (Astera)، در مجاورت ساحل Golden Sands واقع و با برخورداری از چشم اندازهای تماشایی، اقامتی را به همراه اینترنت رایگان، استخر، بازی پینگ پنگ و ورزشگاه به میهمانان ارائه می دهد. رستوران اصلی هتل با نام Arrogance، انواع خوراک های خوشمزه اروپایی و محلی را سرو می کند.

هتل و آبگرم هلیوس در وارنا
هتل جدید و مجلل Helios Spa، در ۳۵۰ متری ساحل Gokden Sands واقع و اقامتی را به همراه امکانات فراوان سلامتی، رفاهی، آب گرم و فعالیت های متنوع به میهمانان ارائه می دهد.

هتل گلریا پالاس در صوفیه
این هتل ۴ ستاره، اقامت مجلل به همراه امکانات رفاهی کم نظیر به مهمانان خود ارائه می دهد. این هتل از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است. از دیگر امکانات هتل می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. شیشه های دوجداره اتاق ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامی که شما چرت می زنید جلوگیری می کند.

هتل آریس در صوفیه
کارکنان مهربان و بادقت هتل، آماده خدمت رسانی هستند. اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود است. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهدگرفت.

هتل بست وسترن یورپ در صوفیه
امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، استخر روباز، سونا، سولاریوم، استخر سرباز (فصلی) است. از دیگر امکانات هتل می توان به ارائه خدمات نگهداری از اطفال اشاره کرد. این هتل با داشتن فروشگاه های متعدد، مکانی جذاب برای خانم هاست.

تور بلغارستان

تور بلغارستان

هتل دافی در پلودیو
شیشه های دوجداره اتاق ها از ورود هرگونه سر و صدا در هنگامی که شما چرت می زنید؛ جلوگیری می کند. اتومبیل کرایه نیز بنا به درخواست میهمانان، در اختیار آنان قرار خواهد گرفت. در صورت درخواست مسافرین، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهدگرفت.

هتل پارک این بای رادیسن سفیا در صوفیه
اتاق های پاکیزه این هتل بهترین مکان برای استراحت و آرامش هستند. خدمات دوستانه کارکنان موجب شده تا هتل گزینه ایده آل شما باشد. امکانات رفاهی هتل شامل ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم، سولاریوم، حمام ترکی و بخار، حمام ترکی، استخر سرپوشیده است.