تور برزیل؛ ساحل ایپانما

از جاذبه های گردشگری برزیل می توان به پارک آبی ونیز در ساحل ماریانا سائوپائولو، ساختمان مارتینلی، قله خاراگوئا که بالاترین قله در شهر سائو پائولو، جشنواره اولیندا به عنوان بزرگترین کارناوال کشور برزیل است و صدای موسیقی آن در کوچه ها و خیابان ها شنیده می شود. تور برزیل تابستان بدون شک شما را به دنیای جدیدی از طبیعت و موسیقی خواهد برد.

جغرافیا و فرهنگ برزیل

در قسمت شمالی این کشور به علت داشتن خاک زیاد ساکنین کمی در آن زندگی می کنند. قسمت شمال شرقی آن دارای جمعیت زیادی است و دارای سواحل زیبایی نسبت به دیگر مناطق برزیل است ولی منطقه ای فقیر به حساب می آید. جنوب شرقی ان منطقه ای ثروتمند به حساب می آید.

زمان گفت و گو با مردم برزیل صبر و حوصله داشته، اگر در هنگام دیدار با فردی دستپاچه شوید این نشان دهنده خدشه دار شدن شما است، اگر با تجار برزیلی وارد معامله می شوید اجازه دهید آن ها بحث را شروع کنند.

زبان مردم برزیل پرتغالی برزیل می باشد و واحد پول برزیل رئال است.

ساحل ایپانما در برزیل

ساحل ایپانما در برزیل

ساحل ایپانما؛ جاذبه گردشگری برزیل

ساحل ایپانما به عنوان یکی از زیباترین ساحل های دنیا شناخته شده است، این ساحل از بالا نمایی بی نظیر دارد. مرز آب و خشکی یک خط صاف است و ساحل و خشکی کاملا باهم متقارن هستند.

ساحل ایپانما یکی از زیبا ترین و معروف ترین سواحل شهر ریو دو ژانیرو برزیل به شمار می رود که گردشگران برای تفریحات مختلف ساحل ایپانما را انتخاب می کنند. این ساحل در منطقه ای لوکس قرار گرفته که در تا دور آن را هتل ها و ویلا های فوق لوکس و گران قیمت با ساکنین ثروتمند فرا گرفته است.

به دلیل مناظر، چشم انداز های زیبا، امکانات و تفریحات متنوع، پلاژ های ساحلی شهرت بسیاری در دنیا پیدا کرده است. همچنین با وجود کتاب فروشی، سینما ها، گالری های آوانگارد و شن های سفید بر شهرت آن افزوده شده است.

اینجا به دلیل موسیقی سنتی بوسا نُوا به یکی از نماد های موسیقی و هنری شهر تبدیل شده است.

ساحل ایپانما

ساحل ایپانما

در هر زمانی که به این ساحل بروید در بیش تر نقاط مسافران و مردم برزیل را در حال بازی والیبال ساحلی و راکت بال که ورزشی سنتی و اختراعی و ترکیبی از فوتبال و والیبال می باشد خواهید دید. همچنین اکر به دوچرخه سواری علاقه دارید با پرداخت اندکی می توانید دوچرخه های ساحل را کرایه و به وسیله ی دوچرخه به گشت و گذار در ساحل بپردزید.

این ساحل در فصل تابستان به دلیل آب و هوای عالی شلوغ ترین فصل گردشگر می شود. به طور کلی ساحل ایپانما با تمام امکانات و ویژه گی های خود باعث شده مقام ششم را در میان ساحل های دنیا را از آن خود کند.