بهترین غارهایی که در تور اروپا تابستان 97 می توانید ببینید

این غارهایی که در زیر آورده شده اند، زیباترین و برترین غارهایی هستند که با خرید تور اروپا تابستان 97 می توانید ببینید. اگر اهل بازدید از مکان های اسرار آمیز و عجیب باشید، برترین و بهترین غارهای اروپا برایتان فوق العاده شگفت انگیز خواهد نمود.

 

تور اروپا و غار Bisevo در کرواسی

در فاصله ی کمی از سواحل کرواسی به جزیره ی سنگی به نام Bisevo می رسیم که غاری به همین نام را نیز در خود جای داده است. غار Bisevo با نور آبی رنگ آن لحظاتی جادویی را به بازدید کنندگان هدیه می کند. این نور آبی رنگ که از آب بازتاب می کند تمام صخره های موجود در غار Bisevo را به طرز عجیبی براق و آبی نشان می دهد. این غار در کشور کرواسی از سال 1884 به عنوان یک جاذبه ی توریستی به شهر رسید و اکنون می توان با قایق هایی از داخل این غار بازدید کرد. بهترین زمان برای بازدید از غار Bisevo کرواسی فصل تابستان و بین ساعات 10 صبح تا 1 بعد از ظهر می باشد. زیرا در این زمان بیشترین درخشش در فضای داخل غار وجود دارد.

تور اروپا | غار Bisevo در کرواسی

تور اروپا | غار Bisevo در کرواسی

غار Postojnska Jama در اسلوونی

غار Postojnska Jama در اسلوونی قرار دارد و به محض این که به داخل این غار وارد شوید متوجه خواهید شد که چرا آن را به عنوان مشهورترین غار جهان می شناسند.
جالب است بدانید که اولین بازدیدکننده در سال 1819 میلادی به غار Postojnska Jama وارد شد و از آن زمان با کشف زیبایی های آن، این مکان به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری کشور تبدیل شده است.
شما این غار را در فاصله ی کوتاهی از شهر Postojna خواهید یافت. لازم به ذکر است که بازدید از غار Postojnska Jama در هر فصلی از سال تابستان و زمستان جذاب و جالب خواهد بود.

تور اروپا | غار Postojnska Jama در اسلوونی

تور اروپا | غار Postojnska Jama در اسلوونی

غار Gouffre Berger در فرانسه

با عمقی بیش از 1000 متر، این غار عمیق ترین و خطرناک ترین در جهان محسوب می شود. غار Gouffre Berger در Vercors در جنوب شرقی فرانسه در سال 1953 میلادی کف شد و از آن زمان به عنوان یک جاذبه ی مرگبار، عمدتا به دلیل عمق آن شناخته شده است. از آن جا که این غار در زیر زمین واقع شده است، شما می توانید در هر زمان از سال به بازدید آن بروید. البته برای بازدید از می باید حتما از راهنما کمک بگیرید.

غار Gouffre Berger در فرانسه

غار Gouffre Berger در فرانسه

غار Cuevas del Drach در اسپانیا

در جزیره ی Majorca در نزدیکی شهر Manacor به غار Cuevas del Drach می رسید. این غار یکی از چهار غار بزرگ جهان محسوب می شود و زمان کشف آن به سال 1338 میلادی بازمی گردد.
غار Cuevas del Drach در حقیقت از چهار غار دیگر تشکیل شده است به نام های غار فرانسوی، غار لوئیس سالوادور، غار سیاه و غار سفید. شما نه تنها تحت تاثیر اندازه های منحصر به فرد آن ها قرار می گیرید، بلکه در اعماق غار نورهای درخشانی که از سنگ ها متصاعد می شود نیز تحت تاثیر قرارتان خواهد داد.

تور اروپا | غار Cuevas del Drach در اسپانیا

تور اروپا | غار Cuevas del Drach در اسپانیا

غار Blue Grotto در کاپری

در ساحل شمالی جزیره ی کاپری به غار ایتالیایی Neopolitan غار زیبای آبی حاوی نورهای خیره کننده ای می رسیم. این نور ناشی از ورود نور خورشید به داخل آب است و شما می توانید با قایق به داخل غار رفته و از تماشای فضای سحرانگیز آن لذت ببرید.
بهترین زمان برای بازدید از این غار در فصل تابستان است. گفته می شود که این غار در دوران روم باستان کشف شده است، اما در دهه ی 1830 میلادی این جا به یک جاذبه ی گردشگری تبدیل شد.

غار Blue Grotto در کاپری

غار Blue Grotto در کاپری

غار Eisriesenwelt در اتریش

کشور اتریش دارای مناظر طبیعی بسیار زیادی است، و از جمله ی آن ها غار سنگ آهکی Eisriesenwelt در نزدیکی شهر Werfen می باشد. این غار چیزی بیش از 40 کیلومتر مسافت داشته و حتما برای بازدید از آن نیاز به راهنما و همراه متخصص دارید. غار Eisriesenwelt به طور رسمی در سال 1879 میلادی کشف شد و از آن زمان به بعد بازدید کنندگان بسیاری به این مکان زیبا مراجعه کردند.

غار Eisriesenwelt در اتریش

غار Eisriesenwelt در اتریش