دهکده های پریان در تور اروپا تابستان 97

اگر قصد دارید قیمت تور اروپا تابستان 97 را با نرخ های گران فعلی پرداخت نموده و سفری فراموش نشدنی به قاره ی سبز داشته باشید، توصیه می کنیم در کنار بازدید از بناهای مشهور و موزه ها و کلیساهای تاریخی، زمانی را نیز برای گردش در دهکده های پریان اروپا اختصاص دهید. این دهکده ها که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد، گویی درست از میان قصه های پریان بیرون آمده و هیچ چیزشان واقعی به نظر نمی رسد.

این شهرها شبیه به کارت پستال های رویایی دیده می شوند و قول می دهیم که هنگام قدم زدن در آن ها حتی به چیزی بیش از این خواهید رسید.

 

دهکده بلد در اسلوونی

یک از اولین شهرهای افسانه ای اروپا، بلد در اسوونی است. دریاچه بلد نمایی زیبا و سحرانگیز دارد. و به عنوان بزرگترین جاذبه ی بلد مطرح می باشد. در این دریاچه امکان قایق سواری وجود داشته و هر چه پیشتر روید انتظار دیدن یک پری دریایی قوت می یابد.

تور اروپا تابستان 97 و دهکده بلد در اسلوونی

تور اروپا تابستان 97 و دهکده بلد در اسلوونی

 

کلمار در فرانسه

کلمات قاصر از شرح جذابیت و زیبایی کلمار فرانسه هستند. این جا همیشه هوایی تازه در جریان بوده و پنجره های خانه به سمت هوای تازه و مناظر رویایی پیش رو گشوده اند. سنگفرش خیابان ها صدای خوشایند هنگام راه رفتن از خود تولید کرده و شب هایی خیال انگیز در کولمار در انتظارتان خواهد بود.

تور اروپا تابستان 97 کلمار در فرانسه

تور اروپا تابستان 97 کلمار در فرانسه

 

آنسی در فرانسه

یک شهر فرانسوی دیگر! این دهکده می تواند به جذاب ترین نقطه در تمام خاک اروپا برای شما تبدیل شود.
رودی در خیابان اصلی آنسی در جریان بوده و برخی از عمارت ها در میان آب ساخته شده اند. دیگر خانه ها و ساختمان ها در دو سمت این رود قرار گرفته و به شکل موازی روبروی هم هستند.

آنسی در فرانسه

آنسی در فرانسه

هالستات در اتریش

هالستات یک شهر کوچک دریاچه ای در کشور اتریش است که فاصله ی زیادی تا سالزبورگ ندارد. هالستات شهری سردسیری به شمار می رود که برای علاقه مندان به آب و هوای برفی همیشه یک مقصد گردشگری عالی محسوب می شود.

 هالستات در اتریش


هالستات در اتریش

 

پوزیتانو در ایتالیا

در اینجا زمان متوقف می شود. همه چیز فوق العاده دوست داشتنی و رویایی به چشم می آید. ساختمان ها به شکلی عجیب و قصه گونه معماری شده اند، در سراشیبی نسبت به سطح دریا قرار دارند.

پوزیتانو در ایتالیا

پوزیتانو در ایتالیا

 

گنت در بلژیک

شهر کوچکی پر زرق و برق که به زعم ما از بهترین ها در اروپای غربی به شمار می رود. قایق سواری در رودخانه گنت با قایق های تفریحی روباز و سرپوشیده تجربه ای خاص و فوق العاده دوست داشتنی خواهد بود.

گنت در بلژیک

گنت در بلژیک

 

کنگ در ایرلند

دهکده ی کنگ در کشور ایرلند با خانه های پوشیده از گیاهان خودرو، یک مکان گردشگری بسیار عالی برای آن دسته از توریست هایی ست که به طبیعت وحشی و آزاد علاقه مند هستند.

کنگ در ایرلند

کنگ در ایرلند