بهترین شهرهای اروپا برای سفر تابستانی

بخش اعظم سفرها مربوط به فصل تابستان می شود. به دلیل مناسب بودن شرایط جوی معمولا در تابستان تفریحات آبی و ساحلی بیشتر طرفدار دارند حتی در اروپا! اما بهترین تور اروپا تابستان ۹۷ در شهر های ساحلی اروپا خلاصه نمی شود. اگرچه دریا و ساحل بسیار لذت بخش هستند اما تنها دیدنی های اروپا نیستند! در ادامه چند مورد از برترین مقاصد سفر تابستانی بدون در نظر گرفتن سواحل را معرفی خواهیم کرد.

محبوب ترین شهرهای اروپا برای گذراندن تعطیلات تابستانی

پاریس

Paris

Paris

آب و هوای پاریس در تابستان در یک کلمه خلاصه است: دلپذیر. تابستان پاریس با متوسط دمای بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد، گرم و دلپذیر و آفتابی است. بیشتر مردم پاریس تابستان هایشان را در اطراف رود سن و یا در کافه های فضای باز می گذرانند. در این فصل پاریس مملو از گردشگر می باشد، بنابراین رفتن به برج ایفل یا موزه لوور ممکن است از ازدحام جمعیت خسته شوید.

نیس

Nice

Nice

نیس در امتداد ساحل جنوب شرقی فرانسه است و یکی از زیباترین و بزرگترین شهرهای فرانسه به شمار می رود. با رفتن به نیس سفری به یاد ماندنی خواهید داشت. بوتیک های عجیب و غریب، رستوران های معتبر و پر جنب و جوش و فراوانی جشنواره های تابستانی همچون فستیوال جاز می تواند خاطره ای شیرین برایتان رقم بزند.

میکونوس

Mykonos

Mykonos

میکونوس یکی از بهترین مکان های یونان است که می توانید تابستان را در آنجا بگذرانید. بسیاری از جشنواره ها و کنسرت های باز، تئاتر و نمایشگاه های هنری در این فصل برگزار می شود. اما به دلیل ازدیاد گردشگران در این فصل، سفر به این جزیره یونانی تا حدودی گران است. گردشگران بسیاری با تور اروپا به این جزیره زیبا سفر می کنند.

آمستردام

Amsterdam

Amsterdam

تابستان آمستردام، خوشایند با روزهای آفتابی با درجه حرارت بین 20 تا 25 درجه سانتیگراد است .مغازه ها، خیابان های این شهر تا نیمه های شب باز می مانند. تابستان های هلند به توریست ها تعلق دارد. موزه ها رستوران ها و هتل ها پر از جهانگردان است. تابستان های هلند از نظر آب و هوا متعادل تر است. پیاده روی، دوچرخه سواری و سفر با قایق های تفریحی از تفریحات مردم آمستردام به شمار می رود.

مونیخ

Munich

Munich

مونیخ دارای آب و هوای بسیار دل انگیز و طبیعت بسیار زیبایی است.مونیخ یکی از بهترین شهرهای اروپایی برای تعطیلات تابستان است. کیساهای باستانی و باغ های بزرگ از جمله جاذبه های گردشگری مونیخ به شمار می روند.