آکواریوم باتومی

سفر و گردشگری چیزی است که برای تلطیق روح بسیار لازم است. در میان تورهای گردشگری، تور گرجستان هم برای بسیاری از مسافران جذاب است.

سفر به گرجستان

یکی از کشورهایی که پتانسیل بالایی برای گردشگری و جذب گردشگر دارد، گرجستان است. در گرجستان جاذبه ای گردشگری به نام باتومی وجود دارد که گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.
آکواریوم باتومی یکی از پر بازدیدترین و کم نظیر در باتومی گرجستان است و این دیدنی آبی بسیار لذت بخش است. هر گردشگری که به گجستان سفر می کند حتما از این آکوایوم هم دیدن می کند.
آکواریوم باتومی دارای طراحی منحصر به فردی است که از ساحل باتمی الهام گرفته است و با این طراحی توانسته است به یک مکان جذاب تبدیل شود.

آکواریوم باتومی

آکواریوم باتومی

آکواریوم باتومی جز یکی از جاهای پر بازدید و کم نظیر در باتومی است
این آکواریوم به گونه ای طراحی شده است که به شکل یک صخره موج دار نمایش داده می شود. نمایشگاه های داخلی این آکواریوم ۴ بخش جداگانه اند که اگر از بیرون به آن نگاه کنید حس می کنید که با ۴ سنگ بزرگ روبرو هستید. دیدنی های گرجستان تنها به این آکواریوم ختم نمی شود و شما می توانید از سایر دیدنی ها بازدید کنید.

آکواریوم باتومی

در هر قسمت از این نمایشگاه ها دیدنی هایی وجود دارد که هر یک در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد. این گونه ها در واقع از دریای اژه و و دریای سرخ و سیاه و اقیانوس کم نظیری مثل هند برداشت شده اند.