بررسی هتل ترنج کیش

یکی از هتل های لوکسی که در کیش ساخته شده است و هم طرفداران زیادی دارد و هم منتقدین مختل، هتل ترنج کیش است. این هتل دارای ساختاری متفاوت از سایر هتل ها است و محیطی آرام دارد و م یتوان گفت یکی از بهترین هتل های کیش است که در جزیره مرجانی کیش ساخته شده است.

بررسی هتل ترنج کیش

بررسی هتل ترنج کیش

هتل ترنج کجا ساخته شده است؟

این هتل در قسمت شمال غربی جزیره ی کیش ساخته شده است و با توجه به یک دست بودن سطح دریا از ساحل تا حدود 1000 متر موقعیت شناسی و ساخت این مجموعه با در نظر گرفتن شرایطی همچون ساحل یک دست و مشاهده طلوع و غروب خورشید و همچنین رقص ماهی ها و لاکپشت ها و مرجان ها نمای زیبایی به هتل دریای ترنج اضافه گردید.
اختلاف شدید از سطح دریا سبب پپداش یک موج شکن طبیعی شده است که آرامش را برای هت ترنج فراهم می کند.

بررسی هتل ترنج کیش

بررسی هتل ترنج کیش

مزیت های هتل ترنج

این هتل در یکی از بکرترین مناطق کیش ساخته شده است و به دور از شلوغی و هیاهوی جزیره قرار گرفته است. لذا دسترسی به مرکز شهر با خودرو حدود 15 دقیقه است که می توان از خودروهای خود هتل نیز استفاده کرد. ضمنا این هتل به تفریحات و مراکز رفاهی کیش نیز نزدیک است.
این هتل از نظر معماری و ساحتار هم شبیه به ترنج است و درست به همین دلیل است که به این اسم، نام گرفته است. کلیه اتاق های هتل بر روی آب قرار دارد. هتل دارای اتاق ترنج(رو به محوطه) – اتاق دریا(رو به دریا)- اتاق غروب( رو به غروب)- سوئیت های رویال ترنج و دریا و غروب و همچنین اتاق امپریال است.
اتاق های رو به غروب یعنی مسافران می توانند از داخل اتاق خود و تراس اتاق ها، به تماشای غروب زیبای خورشید در دریا بپردازند. اتاق های رو به دریا فقط نمای دریا را شامل شده و اتاق های ترنج رو به محوطه هتل ترنج است.
تمامی اتاق های این هتل دارای تراس است که چشم انداز های مختلفی دارند. اتاق های رویال هتل پنج ستاره ترنج کیش دارای خواب بوده و فقط اتاق امپریال دارای دو خواب می باشد. در قسمت پذیرایی کف اتاق ها به صورت شیشه بوده و مسافرین دریا را در زیر پای خود مشاهده می نمایند.

بررسی هتل ترنج کیش

بررسی هتل ترنج کیش

در این هتل یک رستوران گردان هم وجود دارد که در آن صبحانه و ناهار در محیطی بسیار زیبا و دلنشین سرو می شود. صبحانه در این هتل به شکل سلف سرویس سور می شود و دارای انواع غذاهای سرد و گرم با انواع نوشیدنی ها و دمنوش ها است. ناهار هم در هتل ترنج به شکل سلف سرویس است.
هتل پنج ستاره ترنج کیش خدماتی از قبیل استقبال و بدرقه فرودگاهی با خوردهای لوکس و مدرن برای مهمانان در نظر گرفته و در خصوص خدمات تفریحی نیز انواع تفریحات دریایی (پاراسل – غواصی و …) را ارائه می نماید. برای رفاه حال میهمانان هتل ترنج از ماشین های گلف برای حمل و نقل استفاده می گردد و برای جابه جایی ملزومات روزمره مورد نیاز اتاق ها نیز از ‏ماشینهای ترولی گلف استفاده می شود.
در این هتل سالن بدنسازی، خانه بازی کودک، اتاق ماساژ با کف شیشه ای، کافی شاپ و فست فود ساحلی و سایر امکانات وجود دارد که مسافران می توانند از آن بهره ببرند.