تور تایلند با هتل مارول بانکوک

بانکوک یکی از مقاصد گردشگری است که مسافران با خرید تور تایلند به آن سفر می کنند و لحظات خوشی را سپری می کنند. در این شهر هتلهای بیشماری ساخته شده است که هر کدام دارای ویژگی خاصی هستند. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از هتلهای خوب بانکوک بپردازیم و از شما دعوت می کنیم در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

هتل مارول بانکوک

ای هتل در یکی از منطقه های اصلی بانکوک به نام سوخومیت واقع شده است و این موقعیت سبب شده است که مسافران بتوانند با چند دقیقه پیاده روی کوتاه به ایستگاه قطار برسند و به راحتی به سایر نقاط شهر دسترسی داشته باشند.
این هتل چهار ستاره به مسافران تور تایلند امکانات مختلفی را ارائه می دهد و می تواند اوقات خوشی را برای آنان فراهم کند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

امکانات هتل مارول بانکوک

این هتل دارای پذیرش ۲۴ ساعته است و مسافران می توانند در این بخش از خدمات نگهداری از چمدان در انبار، میز اتو و تبدیل پول استفاده کنند. همچنین وجود دستگاه ATM در این بخش به مسافران اجازه می دهد که با داشتن کارت اعتباری بین المللی پول دریافت کنند. خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی هم در هتل وجود دارد. همچنین کسانی که برای مقاصد کاری به بانکوک سفر می کنند می توانند از خدماتی مانند دستگاه فکس و کپی، مرکز برگزاری کنفرانس و اتاق های جلسات اداری هتل استفاده کنند.

تور تایلند با هتل مارول بانکوک

تور تایلند با هتل مارول بانکوک

فروشگاه های مختلفی مانند مغازه سوغاتی در این جا دیده می شود. سالن آرایش مردانه و زنانه هم از دیگر خدمات رفاهی هتل است. مهمانان کم توان و ناتوان هم، از امکاناتی که برای آن ها تدارک دیده شده، می توانند بهره ببرند.

 

هتل مارول بانکوک

هتل مارول بانکوک

اتاق های این هتل تراس دارند که امکان تماشای مناظر را برای مسافران فراهم می کندو همچنین وجود استخر روباز و باشگاه بدنسازی برای پر کردن اوقات فراغت بسیار مناسب است.
این هتل دارای ۲ رستوران، رستوران ویوا وینو و رستورانی در لابی است که می توان بسته به ساعت کاری این رستورانها به آنها مراجعه کرد.

 

تور تایلند با هتل مارول بانکوک

تور تایلند با هتل مارول بانکوک

اتاق های هتل

در این هتل اتاق های سوپریم یک، سوپریم ۲ و دلوکس وججود دارد که هر یک اندازه ی مختلفی دارد. همچنین همه ی اتاق ها به اینترنت سیمی رایگان، میز کار، تلفن و خدمات کابلی تلویزیون، یخچال و دستگاه چای یا قهوه ساز، اتو و میز اتو، سشوار و حوله، سرویس حمام و دستشویی مجهز هستند.
مسافرانی که در این هتل اقامت می کنند می توانند در کمتر از ۳۰ دقیقه به جاذبه هایی مانند پارک بنجاسیری، پارک بنجاکیتی، تم پارک اسکیپ هانت اکسپرینس، سیتی بانک بانکوک، سوی کاوبوی، مرکز خرید سیام سنتر، سفارت مرکزی و … با تاکسی برسند.
برای خرید تور تایلند با بهترین قیمت شما می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و با آسودگی سفر کنید:

http://www.parmidatours.com/tour/thailand