هتلهای حبابی کجا قرار گرفته اند؟

به مسافرانی که می خواهند در یکی از بهترین هتل های دنیا که بسیار زیبا و خاص است، اقامت در هتلهای حبابی ایسلند پیشنهاد می شود.

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

مسافرانی که به ماجراجویی علاقه ی زیادی دارند و از طبیعت لذت می برند، اقامت در هتل های حبابی ایسلند پیشنهاد می شود. این هتل در فارست آدامز یعنی درست در وسط جنگل های ایرلند و در کنار دریاچه ای زیبا قرار گرفته است. این یعنی قرار است مسافران در میان طبیعتی زیبا اقامت کنند.
این هتل های حبابی به شکل بسیار ظریف و البته زیبا و لوکسی طراحی شده اند و استفاده از صندلی های چرمی و راحت و به همراه تخت خواب، برای آسایش مسافران فراهم شده است. همه ی واحد ها دارای حمام اختصاصی، قهوه ساز و دیوارهای شیشه ای هستند که نمای 180 درجه دارند و مهمانان می توانند از طبیعت اطراف کمال لذت را ببرند.

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

این هتل های حبابی شکل، در واقع نیم کره های شفاف و زیبایی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که دید حداکثری برای مسافرانش فراهم می کند. همچنین هر حباب به مهمانان اجازه می‌دهد تا به بهترین شکل ممکن و البته در شرایط کنترل‌شده آب و هوایی از محیط اطراف و طبیعت بکر و تماشایی کشور ایسلند لذت ببرند.
هر یک از این اتاق ها، برای دو نفر طراحی شده اند، سرویس بهداشتی دارند و آشپزخانه ی مشترک. همچنین مسافران می توانند از صابون و حوله های شخصی که برای آن ها تعبیه شده است، استفاده کنند. از سوی دیگر تأمین مواد خوراکی نیز بر عهده خود مشتریان بوده و چیزی به صورت آماده در دسترس قرار ندارد.
شکل این حباب ها، به کمک سیستم تهویه بدون صدا و با فشاری مشخص حفش می شود و در هر ساعت 5 بار تجدید می شود و این کار سبب می شود که از وجود رطوبت و هوای شرجی درون حباب ها، جلوگیری شود. همچنین سیستم گرمایشی هر حباب به کمک ترموستات کار می کند و می تواند حباب ها را در تمام طول زمستان گرم نگه دارد.

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند

از آن جایی که این حباب ها کاملا شفاف هستند و بدون پرده، به گونه ای قرار گرفته اند که حریم خصوصی افراد حفظ شود و افراد بتوانند ضمن لذت بردن از طبیعت، از چشم ها پنهان بمانند. لذا شرکت مسدول، هیچ گونه آدرس مشخصی از این حباب ها در اختیار کسی قرار نمی دهد، مگر بعد از این که آن‌ها رزرو شده و پیش پرداخت مورد نظر از سوی مشتریان پرداخت شود. مبلغ اجاره اتاق برای یک شب، ۲۸۹۰۰ کرونای ایسلندی است که چیزی معادل ۱۳۵ پوند است.

هتلهای حبابی ایسلند

هتلهای حبابی ایسلند