تفریحات رایگان در بارسلون؛ اسپانیا

یکی از شهر های پر جمعیت اسپانیا بارسلون است که در بخش خود مختار کاتالونیا واقع شده، این شهر از لحاظ گردشگری پر اهمیت چرا که انواع جاذبه های فرهنگی، تاریخی، مدرن و آبی را دارد. بر خلاف این همه زرق و برق تور اسپانیا ارزان را می توان از آژانس های مسافرتی تهیه کرد.

در شهر بارسلون بسیاری از دیدنی ها رایگان هستند و میتوان بدون هزینه از آنها دیدن کرد. این شهر یکی از بنادر زیبای مدیترانه است و همین آب و هوای مدیترانه ای سیل توریست ها را به سمت بارسلون روان کرده است.

کلیسای جامع بارسلون

کلیسای جامع بارسلون

کلیسای جامع بارسلون

این مکان از جمله جاذبه های گردشگری بارسلون است که می توان به رایگان از آن دیدن کرد. کلیسای شهر بارسلون، ساختاری قوی با سبک گوتیک دارد. به داخل کلیسای جامع بارسلون بروید تا ترکیب پیچیده نور و سایه که از پنجره ها به داخل می آیند، را تجربه کنید. خیابان کاررا دل بیسبی (Carrera del Bisbee)، در کنار کلیسای بارسلون، یکی از مکان های پرطرفدار برای عکاسی در این شهر کاتالونیایی است.

والیبال ساحلی در نووا ایکاریا

در شهر بارسلون از هتل دبلیو تا تالار اصلی شهر، ده ها ساحل وجود دارد، اما ساحل نووا ایکاریا، با جذابیت خاص خودش، افراد زیادی را به سمت خود می کشاند. این ساحل زیبا، دارای منطقه ای برای بازی والیبال است که بومیان و گردشگران، شب و روز در آنجا بازی می کنند. شما نیز می توانید ای نتفریح مهیج را در این ساحل به صورت رایگان انجام دهید.

موزه هنر پیکاسو

موزه پیکاسو، خانه آثار این نقاش بزرگ در زمان زندگیش در شهر بارسلون، است. پیکاسو شهر بارسلون را بسیار دوست داشت و سال ها در رویال پلازا (Plaça Reial)، نقطه ای خارق العاده و فوتوژنیک، زندگی می کرد. ورود به این موزه در روزهای یکشنبه پس از ساعت ۳ عصر، رایگان است. برای نماندن در صف های طولانی، ساعت ۲:۳۰ به آنجا بروید.

تورهای پیاده روی رایگان

بازار دست دوم فروشی الس انکانتس ولز

بازار دست دوم فروشی الس انکانتس ولز

بارسلون، تورهای پیاده روی رایگان بسیاری با راهنماهای انگلیسی زبان، دارد. تورها در مرکز شهر جمع می شوند و شما را به مهم ترین نقاط شهر می برند. بیشتر آن ها، توقف کوتاهی در یک بار دارند تا مسافران بتوانند با سوخت گیری مجدد، آماده ادامه سفر به نقاط جذاب شهر شوند.