شهر ویسلر مقصد گردشگری محبوب در کانادا

شهر کوچک ویسلر که در سال 2010 میلادی به عنوان محل برگزاری المپیک زمستانی انتخاب شد، یکی از محبوب ترین پیست های اسکی را داشته و از جذاب ترین مناطق گردشگری در تور گردشگری کانادا محسوب می شود.

شهر ویسلر کانادا

شهر ویسلر کانادا

پیست اسکی ویسلر در سایه ی قدرتمند کوه های ویسلر و بلک کامب قرار گرفته است. این پیست اسکی همان طور که گفته شد یکی از بهترین و برترین پیست های اسکی در سراسر جهان است و اسکی بازان حرفه ای برای ملحق شدن به این پیست و اسکی جهانی از سراسر دنیا به شهر ویسلر سفر می کنند.

در فصل زمستان این منطقه پوشیده از توده های برف می شود، اما در فصل تابستان زمینی زنده و روشن برای پیاده روی های طولانی و خیال انگیز و دوچرخه سواری های هیجان آور خواهد بود.

شهر ویسلر کانادا

شهر ویسلر کانادا

موزه هنرهای جدید ویسلر

 

در شهر ویسلر موزه ای به نام موزه ی هنرهای جدید وجود دارد که توصیه می شود حتما از آن دیدن نمایید.

این موزه دارای یک ساختمان چشمگیر و با معماری جالبی ست که به خودی خود بنایی تماشایی خواهد بود. اما وقتی وارد ساختمان موزه می شوید نیز موضوع بارها جالب تر می گردد؛ اتاق ها و سالن های یکی در پی دیگری دارای تزئینات عجیب و غریبی هستند و نقاشی های تاریخی از مردم باستانی دیوارهای اتاق ها و سالن های موزه را مزین ساخته اند.

موزه هنرهای جدید شهر ویسلر کانادا

موزه هنرهای جدید شهر ویسلر کانادا

در موزه ی هنرهای جدید ویسلر آثاری از جف وال، رودنی گراهام و دیگران را خواهید دید.

این موزه هر روز از ساعت 9 صبح الی 6 عصر باز می باشد و برای بازدید از آن می باید مبلغی را نیز پرداخت نمایید.

برای خرید تور کانادا خرداد 97 به صفحه ی تور کانادا پارمیدا تورز مراجعه کرده و این تور را با قیمت استثنائی خریداری نمایید.