نوروز 97 قیمت سفرهای نوروزی داخلی افزایش نمی یابد!

در راستای رونق هر چه بیشتر ایرانگردی در ایام نوروز  97 ، هیچ افزایش قیمتی در سفرهای نوروزی نخواهیم داشت!

به گزارش باروبندیل به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری کشور با اعلام این خبر گفت: سفرهای ارزان ‌قیمت مورد تأکید رئیس‌ جمهوری بوده و بر همین اساس امسال در هیچ بخشی افزایش قیمت نداریم.

عدم افزایش قیمت سفرهای نوروزی

عدم افزایش قیمت سفرهای نوروزی

به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، علی‌اصغر مونسان امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در رزمایش ترافیکی و مانور ستاد خدمات سفر که در جوار حرم امام خمینی(ره) و با حضور رؤسا و مدیران دستگاههای مختلف عضو ستاد برگزار شده بود گفت: از حدود دو ماه پیش ستاد خدمات سفر جلسات خود را برگزار کرده است و تلاش کرده‌ ایم تا با برنامه ‌ریزی مناسب، نوروز خوبی برای مسافران رقم بخورد تا به اهدافی که تعیین کرده ‌ایم دست یابیم.

به گفته ی مونسان یکی از مهم ‌ترین موضوعات، افزایش کیفیت خدمات بوده است و تمامی تلاشها صورت گرفته تا در تعطیلات نوروز پیش روی خدمات با کیفیت بسیار خوبی برای مسافران ارائه شود.

ایشان در ادامه افزود: موضوع بعدی سفرهای ارزان‌ قیمت است که این موضوع مورد تأکید رئیس‌ جمهوری است و بر همین اساس امسال در هیچ بخشی افزایش قیمت نخواهیم داشت.
ایشان به همکاری جامعه ی هتلداران اشاره کرد و افزود: با تخفیفهایی که در ایام نوروز در نظر گرفته شده می توانیم شاهد استقبال مسافران از سفرهای نوروزی و ارزان‌ سازی سفر باشیم. مونسان در ادامه به اقامتگاههای بوم ‌گردی اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این نوع اقامتگاهها به‌ دنبال کاهش هزینه ی اقامت مسافران و گردشگران هستیم.

معاون رئیس‌جمهوری در ادامه با بیان این‌ که ایمن ‌سازی سفر نیز یکی از مهم ‌ترین موضوعاتی است که در ستاد خدمات سفر دنبال می‌ کنیم افزود: درخواست من از همه ی هموطنان این است که تعجیل در سفر نداشته باشند، چرا که سفر از لحظه ی حرکت آغاز می ‌شود و از زیباییهای بین مسیر نیز باید بازدید کرد.

مونسان انتها گفت: یکی از موضوعات مهم دیگری که به ‌طور جدی در ستاد خدمات سفر دنبال می‌ شود، موضوع معرفی جاذبه ‌های گردشگری و آثار فرهنگی ‌تاریخی است. در این راستا با راه ‌اندازی سایتی به آدرس visitiran.ir جاذبه‌ های گردشگری ایران به خوبی معرفی می شوند تا مردم با مراجعه به این سایت بتوانند مقاصد خود را به درستی انتخاب کنند تا از ترافیک جاده‌ ای جلوگیری شود.
ایشان در این راستا تاکید کرد جاذبه‌ های بسیار خوبی در کشور وجود دارد که از شرق گرفته تا غرب گسترش یافته اند و  به مردم توصیه می‌ کنیم از تمامی جاذبه‌ های گردشگری کشور دیدن کنند.