تور ارزان تایلند با هتل پاتونگ هریتیج پوکت

یکی از رویایی ترین مقاصد گردشگری در دنیا، کشور تایلند است که در طول سال گردشگران بسیاری با تور ارزان تایلند یا تورهای لوکس خود را به سواحل جادویی آن می رسانند.
پوکت قطب گردشگری تایلند است که همراه با پاتایا و بانکوک با فراهم کردن امکانات توریستی فوق العاده میزبان توریستها از سراسر دنیا است.
گرچه نمی توانید تور ارزان تایلند را در آژانسهای مسافرتی پیدا کنید، اما اگر اهل سفر و گردشگری هستید باید برای سفر به این کشور برنامه ریزی کرده و روزی خود را مهمان این سرزمین زیبای استوایی کنید.
یکی از هتلهایی که می تواند سفر شما به سرزمین دوردست تایلند را راحت و مملو از آرامش کند هتل 4 ستاره ی پاتونگ هریتیج پوکت است.

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

این هتل در نزدیکی ساحل و دریا واقع شده و مهمانان هتل می توانند در اندک زمان خود را به ساحل رسانده و از زیباییهای دریا نهایت لذت را ببرند.
هتل پاتونگ هریتیج یکی از زیباترین هتلهای پوکت است که از طراحی خیره کننده ای برخودار است. از مکانهای عمومی و استخر هتل گرفته تا اتاقها بسیار خاص طراحی شده اند تا شما از بودن در این هتل حیرت زده شوید.
هتل با سبک مدرن به حال و هوای استوایی بسیار نزدیک است. از لوازم چوبی گرفته تا باغهای سرسبز همگی این اقامتگاه را زیبا و جادویی کرده اند.
اتاقها بسیار بزرگ و دلباز بوده و می توانید تم استوایی را در آنها مشاهده کنید. همین طراحی استراحت در اتاقها را که دارای پنجره ی قدی نیز هستند را بسیار هیجان انگیز کرده است.
در این فضا امکانات رفاهی خوبی نظیر تخت خوابها و مبلمان راحت، حمام مجهز، سیستم تهویه ی مطبوع، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار تدارک دیده شده تا شما احساس آرامش بیشتری در این هتل داشته باشید.

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

هتل پاتونگ هریتیج پوکت

در این هتل یک استخر روباز وجود دارد که امکان شنا و استراحت همراه با تماشای آسمان جادویی و مناظر زیبای اطراف را فراهم می کند.
هتل دارای رستورانی با طراحی خاص است که انواع غذاهای لذیذ بین المللی و نوشیدنی را به مهمانان با سلیقه ی هتل ارائه می دهد. در هتل پاتونگ هریتیج پوکت دسترسی به اینترنت در تمامی فضاها به طور رایگان امکان پذیر است.
در آخر هم باید اضافه کرد قیمت تور تایلند برای اتاق دو تخته ی هتل 5.815.000 تومان و برای اتاق یک تخته ی هتل 6.745.000 تومان است که در این موقع از سال به مناسبت نوروز، یک تور ارزان تایلند به حساب می آید!