چطور از سفر استانبول لذت ببریم؟

کمی واقع گرا که باشیم جوانان چندان به موزه گردی و یا دیدن آثار تاریخی علاقه ای ندارند. پس اگر بعد از بازگشت از سفر به ترکیه فرزندان تان اصلا راضی نبودند تعجب نکنید.

حتما که نباید هزینه های سنگین کرد، فقط باید علایق همه اعضای خانواده را زمان سفر در نظر گرفت. می توانید با همان تور ارزان استانبول هم حسابی جوانتر ها را راضی نگه دارید، برای نمونه می شود در استانبول در تورهای یک روزه جیپ سافاری یا رافتینگ شرکت کرد. در این صورت تمام هیجانات جوانی تخلیه خواهند شد.

تور جیپ سافاری

تور جیپ سافاری

همانطورکه می دانید تفریحات استانبول تنوع زیادی دارند و هر گروه سنی تفرحات خاص خود را دارند. یکی از تورهای جذاب که ساعتهای خوشی را می توانید در آن سپری کنید، تور جیپ سافاری است. این تورها همه روزه برگزار می شوند حتی امکان شرکت در این تورها به صورت خانوادگی هم وجود دارد.

تور جیپ سافاری برای گردشگران استانبول که هیجان و طبیعت را یکجا می خواهند گزینه ای طلاییست، تا ماجراجویی در کوهستان را تجربه کنند.

طی کردن مسیری دره ای در کوهستان، گذر از تپه ماهور ها و میان درختان آنهم بای ک ماشین قدرتمند که مثل یک ببر قوی و سریع است تجربه ای نیست که به سادگی بشود از کنار آن گذشت.

در این تور علاوه بر تجربه هیجان در جیپ سافاری، شما می توانید زیبایی های طبیعی استانبول را ببینید و از دیدن مناطق بکر لذت ببرید.

جیپ سافاری

جیپ سافاری

در زمان تور سافاری زمان به سرعت سپری میشود و شما در شرایط مختلفی از طبیعت قرار می گیرید پس بهتر است قبل از هر چیز خود را تجهیز کنید.

برای لذت بردن از این تور شما به وسایلی نیاز دارید که این وسایل عبارتند از: کلاه، عینک آفتابی، کرم ضدآفتاب و کفش راحتی می‎باشد.