تور هفت دریاچه استانبول؛ جادوی طبیعت

سفر به استانبول همراه با تور ارزان ترکیه نوروز ۹۷ به این معنا نیست که فقط جاذبه هایی مثل مسجد آبی، ایاصوفیه و بناهای تاریخی از این دست را میبینید. طبیعت بی نظیر استانبول هر لحظه برای سحر کردن شما آماده است.

کافیست در یکی از تورهای طبیعت گردی استانبول شرکت کنید تا در طبیعت آنجا محسور شوید. یکی از تورهای استانبول که پیشنهاد شرکت در آن را میدهیم “تور هفت دریاچه” است.

همانطور که از نامش پیداست شما می توانید در این تور، هفت دریاچه متصل بهم که در نقاط مختلف، عمق متفاوتی دارند را ببینید.

طبیعت زیبای استانبول

طبیعت زیبای استانبول

این دریاچه ها در یک دره واقع شده اند که در نتیجه زمین لرزه ها بوجود آمده است. Buyukgol (دریاچه بزرگ) ، Seringol (دریاچه سرد) ، Deringol (دریاچه عمیق)، Nazligol (دریاچه زیبا) ، Kucukgol (دریاچه کوچک) ، Incegol (دریاچه باریک) و Sazligol (دریاچه نی دار). این دریاچه ها به مساحت 550 هکتار هستند و پارک ملی به مساحت 2019 هکتار در اطراف آن واقع شده است.

این منطقه یکی از بهترین مناطق برای کوهپیمایی است و برای اقامت تنها خانه های ییلاقی کوچک خواهید دید که به وزارت جنگلداری تعلق دارند که برای گردشگران در نظر گرفته شده اند.

هفت دریاچه

هفت دریاچه

آب و هوای منحصر به فرد پارک هفت دریاچه موجب جنگل رنگینی از درختان بلوط، توسکا، کاج و فندوق در پاییز می شود. در پارک هفت دریاچه چشمه های آب داغ، مسیرهای کوهنوردی، پیاده روی و طبیعت گردی دیده می شود. همچنین در زمستان یکی از بهترین پیست های اسکی ترکیه را در این پارک ملی می توان دید.

یکی از بهترین ویژگی های پارک خلوتی، بکری و طبیعت دست نخورده آن است. به طوری که می توانید یک روز را به دور از فضایی شهری در این پارک بگذرانید.

تور هفت دریاچه

تور هفت دریاچه