چگونه در آنتالیا هتلی مناسب پیدا کنیم؟

اگر از کسانی هستید که سفر گروهی در قالب تور را دوست ندارند پس احتمالا تور آنتالیا لحظه آخری هم نظرتان را عوض نخواهد کرد. اما باید بدانید که سفر های شخصی هم دردسر های خود را دارند.

چالش برانگیز ترین بخش سفرهای شخصی مربوط به تهیه ی اقامتگاه می شود. البته در شهر توریستی مثل آنتالیا جا برای همه مسافران است کافیست کمی هشیار باشید و بگردید تا اقامتگاهی مناسب نیازتان بیابید.

منطقه بلک

منطقه بلک آنتالیا

منطقه بلک آنتالیا

هتل های منطقه بلک انتالیا لوکس ترین هتل های آنتالیا در این منطقه قرار گرفته اند. اگر مایل به اقامت در هتل های لوکس با امکانات عالی هستید، اقامت دراین منطقه را انتخاب کنید. هتل های منطقه بلک آنتالیا اغلب 5 ستاره هستند و قیمت آنها نسبت به مناطق دیگر آنتالیا گران تر است.

منطقه لارا و کندو
هتل های منطقه لارا و کندو در آنتالیا در این منطقه آنتالیا نیز هتل های هتل های 5 ستاره و 4 ستاره قرار گرفته اند. هتل های این منطقه از لحاظ لوکس بودن از منطقه بلک پایین تر هستند اما از لحاظ قیمت مناسب تر هستند و ویژگی مهم دیگری که دارند به مراکز خرید آنتالیا نزدیک تر هستند و رفت و آمد به مرکز شهر برای شما راحت تر است.

منطقه کنیالتی
منطقه کنیالتی در آنتالیا بیشتر هتل های این منطقه دارای هتل های 3 و 5 و 5 ستاره معمولی قرار گرفتند اگر به دنبال تور ارزان قیمت تر هستید هتل های این منطقه را انتخاب کنید و به علاوه دوستانی که علاقمند به اجاره آپارتمان در آنتالیا هستند آپارتمان های بسیار مناسب، تمیز با امکانات و نرخ مناسب را در این منطقه می توانیم پیشنهاد کنیم.

منطقه کمر

منطقه کمر آنتالیا

منطقه کمر آنتالیا

منطقه کمر در آنتالیا این منطقه پر از هتل های 4 و 5 ستاره است و از لحاظ طبیعی جزو زیباترین و سرسبز ترین مناطق آنتالیا می باشد. اما اگر هتل خود را در این منطقه انتخاب می کنید، توجه داشته باشید که این منطقه با مرکز شهر آنتالیا حدود یک ساعت فاصله دارد.

منطقه سیده
منطقه سیده آنتالیا این منطقه هم جزو زیباترین مناطق آنتالیا است که پر از هتل های متفاوت است و میتوان گفت با هر بودجه ای میتوانید در این منطقه هتل انتخاب کنید . منطقه سیده نیز تا مرکز شهر آنتالیا حدود 1.5 ساعت فاصله دارد.