تور ارزان دبی با هتل کورال دیره

شهر توریستی دبی با زرق و برق خیره کننده ای که دارد در طول سال گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. برخی حتی با تور ارزان دبی خود را به این شهر ساحلی می رسانند تا شاهد جاذبه های توریستی ای باشند که توسط بشر در این شهر شیخ نشین ایجاد شده است.

باید گفت دبی شهری ثروتمند است که هزینه های زندگی در آن بسیار بالا است. بنابراین تور ارزان دبی برای این شهر بی معنا است. درواقع سفر به دبی یک سفر لوکس محسوب می شود که قیمت تور دبی برای ایام نوروز حداقل سه میلیون تومان است و حداکثر به 9 میلیون تومان می رسد.

اما نگران نباشید در شهر دبی هتلها از تنوع بسیاری برخوردار هستند و برای آنهایی که بخواهند با تور ارزان دبی سفر کنند هتلهای ارزان قیمت بسیاری وجود دارد. همچنین در دبی برای ثروتمندان هتلهایی وجود دارد که مانند یک کاخ مجلل به مهمانانشان خدمات رسانی می کنند.

یکی از هتلهای متوسط دبی هتل 4 ستاره ی کورال دیره است که قیمت تور آن برای اتاق یک تخته 5.385.000 و برای اتاق دو تخته 3.383.000 است.

معرفی هتل کورال دیره دبی

در قلب دبی در منطقه ی توریستی دیره، هتل لوکس کورال دیره قرار گرفته است که با امکانات خوب از مسافران دبی پذیرایی می کند. مزیت این هتل نزدیکی و دسترسی آسانش به جاذبه های توریستی دبی است.

هتل با سبک و سیاق کلاسیک از طراحی زیبا و دلنشینی برخوردار است. اتاقها که با رنگهای گرم و لوازم چوبی تزئین شده اند فضایی آرام و دوست داشتنی برای استراحت مهمانان هتل محسوب می شوند.

همچنین اتاقهای دلباز هتل به تمامی امکانات رفاهی از جمله حمام با امکانات کامل، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، تخت خواب زیبا و راحت، سیستم تهویه ی مطبوع و غیر مجهز شده اند تا مهمانان در این هتل احساس راحتی کنند.

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی

در هتل کورال دیره امکانات تفریحی بیشماری وجود دارد که مسافران تور دبی می توانند در طول اقامت خود در هتل به طور رایگان یا با پرداخت هزینه از آنها بهره ببرند. یکی از امکانات جالب هتل، استخر روباز در قسمت بام هتل است که لذت واقعی را در ارتفاع نصیب شما خواهد کرد.

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی

از دیگر امکانات هتل باید به اینترنت رایگان، سونا، سالن ماساژ و بدنسازی، رستوران و بار اشاره کرد که همه و همه اقامت خاطره انگیزی را برای مهمانان هتل رقم می زنند.

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی

هتل کورال دیره دبی