وایت پاد؛ اقامت در برف های سوییس!

شاید اقامت درهتل های لوکس دلتان را زده باشد و در سفر به سوییس بخواهید تجربه ای متفاوت کسب کنید. در این صورت باید گفت که راه را درست آمده اید، در سوییس گلوله های برفی وجود دارد که اقامت در آنها ممکن است.

در واقع این گلوله های برفی اتاق های اختصاصی یک هتل هستند که جدا از هم و در فضای باز تعبیه شده اند. در این اتاقک های گرد انواع خدمات در نظر گرفته شده حتی برای دیدن بارش برف از نزدیک نیز راهکار هایی اندیشیده شده است.

وایت پاد

وایت پاد

برای دسترسی به این هتل عجیب باید سفری به شهر والایس (Valais) سوییس داشته باشید. این اتاقک های دایره ای که همانند گلوله های برفی می مانند در قلب کوه های آلپ سوییس و با فاصله 33 کیلومتر از چامونیکس- مونت- بلان واقع شده اند.

این اتاقک ها تمامی امکانات اتاق های هتل های لوکس را دارند از جمله تختخواب های راحت، شومینه، دستگاه قهوه ساز، تلویزیون و حمام اختصاصی. همچنین دیوار روبه روی تختخواب ها شیشه ای هستند که این امکان را به میهمانان این گلوله های برفی می دهد تا بارش زیبا و رویایی برف را در این منطقه نظاره گر باشند.

برخی از اتاقک ها نیز تراس دارند که وجود آن نیز می تواند تجربه ای فراموش نشدنی تر برای میهمانان این هتل بوجود بیاورد. صبحانه به صورت مستقیم در اتاقک ها سرو می شود اما امکان استفاده از رستوران هتل که در ساختمان اصلی آن واقع شده است نیز وجود دارد. به درخواست میهمانان خدمات ماساژ نیز ارائه می گردد.

وایت پاد سوییس

وایت پاد سوییس

پس از آنکه یک استراحت عالی در هتل های برفی داشتید می توانید خود را برای ورزش های زمستانی آماده کنید. در اینجا لوازم اسکی، کوه نوردی، دوچرخه سواری و امکاناتی از این دست برای تفریح در اختیار میهمانان قرار می گیرد.

وایت پاد یک هتل سازگار با محیط زیست لوکس است که خدمات و امکاناتی که در آن ارائه می شود می تواند تمرین خوبی برای شاد زیستن یا زیستن به سبک دانمارکی ها (هوگه) باشد.