با سپهر 360 راحت پرواز کنید!

هر روزه اپلیکیشنها و سایتهای مختلفی برای سفر و گردشگری طراحی و ارائه می شوند. در این میان برای علاقه مندان به سفرهای هوایی سپهر 360 را معرفی می کنیم که یک سامانه ی جامع برای جستجوی بلیط هواپیما به صورت چارتری و غیر چارتری است.

سپهر 360 , سامانه جستجو بلیط هواپیما

سپهر 360 , سامانه جستجو بلیط هواپیما

اگر به هر دلیلی سر و کارتان به خرید بلیط هواپیما افتاده باشد، می دانید پروازهای مختلف از یک مبدا به یک مقصد مشخص از قیمتهای متنوعی برخوردار هستند. در این میان وجود سامانه ای که تمامی پروازها را در یک جا گردهم بیاورد انتخاب را برای شما آسان تر می کند.

سپهر 360 دقیقا آن چیزی است که شما برای خرید سریع و ارزان بلیط هواپیما به دنبالش هستید. این سامانه که شامل سایت اینترنتی و اپلیکیشن می شود تنها یک سامانه برای جستجوی بلیط چارتری و غیر چارتری است که فهرست پروازهای مختلف را برای شما به نمایش می گذارد.

برای استفاده از این سیستم فقط کافی است مبدا، مقصد و تاریخ پرواز را در فیلد مربوطه وارد کرده تا نتایج جستجو نمایش داده شود. sepehr360 تنها یک واسطه است و شما را مستقیم به فروشنده متصل می کند.

فقط کافی است در میان نتایج جستجوی ظاهر شده که به ترتیب قیمت قرار گرفته اند، پرواز مورد نظرتان را انتخاب کنید تا به فروشنده وصل شده و مستقیم از او پروازتان را رزرو و خریداری کنید.

لازم به ذکر است پس از نمایش نتایج، شما می توانید براساس زمان پرواز که شامل صبح زود، صبح، ظهر، بعد از ظهر، عصر و شب می شود، ایرلاین و کلاسهای پروازی، پرواز مورد نظرتان را در این لیست راحت تر پیدا کنید.

همانطور که ذکر شد sepehr360 علاوه بر سایت دارای اپلیکیشن برای نصب بر روی گوشی موبایل است که در دو نسخه ی اندروید و آی او اس طراحی شده است. اپلیکیشن را می توانید از اپل استور، کافه بازار و گوگل پلی دانلود کنید که نسخه ی اندروید 4.2 و نسخه ی آی او اس 6.7 مگابایت حجم دارد. در ضمن برنامه به طور کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده است.

حال که در آستانه ی نوروز به سر می بریم و بازار سفر داغ است می توانید اپلیکیشن سپهر 360 را دانلود و بر  روی گوشی موبایل خود نصب داشته باشید تا در این شلوغی که خرید بلیط هواپیما از هر کاری دشوار تر است بتوانید بدون صرف وقت بلیط مناسب خود را خریداری کرده و بدون دردسر راهی سفر شوید. در ضمن برای اطلاع بیشتر در خصوص sepehr360 کلیک کنید تا بیشتر راهنمایی شوید.