نوروز در بالی، دنپاسار

آیا برای سفر، مبلغی را در نظر گرفته اید و می خواهید به یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان سفر کنید؟

پیشنهاد ما به شما خرید تور بالی نوروز 97  و سفر به این جزیره ی فوق العاده ی زیبا است.

اما قبل از سفر، به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه فرمایید، چرا که قصد داریم مسافران نوروزی تور بالی را با پایتخت این جزیره ی زیبا آشنا کنیم، مگر می شود به جایی سفر کنید و پایتخت آن را نبینید. با ما همراه شوید.

دنپاسار، پایتخت بالی

پایتخت بالی، این چزیره ی زیبا و دوست داشتنی، دنپاسار نام دارد که در قسمت های جنوبی بالی قرار گرفته است. در این شهر دو مورد عجیب در بدو ورود توجه شما را به خود جلب خواهد کرد و آن شلوغی و ازدحام و دیگری فرهنگ متفاوت مردم آن است.

دنپاسار پایتخت بالی

دنپاسار پایتخت بالی

در سال 1958 ،دنپاسار به عنوان پایتخت جزیره ی بالی انتخاب شد و از آن زمان تا به امروز، رشد اقتصادی و جمعیتی در این شهر شکل گرفت.

در این شهر، فستیوال ها و جشن های مختلف بالی برگزار می شود که به بهترین شکل ممکن ، مدرن بودن شهر و فرهنگ های متفاوت مردم را به نمایش می گذارد. اما معروف ترین فستیوال این شهر، فستیوال هنرهای بالی است.

اما این ها تنها موارد مهمی نیست که سبب شهرت این شهر شده است، بلکه وجود انواع ساختمان ها، بناها و موزه های مختلفی که از دوران قدیم و زمان استعمار هلند به جا ماده است، بر شهرت شهر افزوده است. ضمنا در دنیاسار، تعدادی معابد هندوها نیز وجود دارد که برای بازدید بسیار جذاب هستند.

دنپاسار پایتخت بالی

دنپاسار پایتخت بالی

از آنجایی که دنپاسار در جنوب خط استوا قرار گرفته است، در این شهر شاهد آب و هوای معتدل گرم و مرطوب خواهید بود و در تمامی فصول از سال، با دمای تقریبی و میانگین 28 درجه مواجه خواهید شد. تابستان های آن چندان گرم نسیت اما معمولا به دلیل رطوبت بالا، بسیار شرجی است.

پس چنانچه قصد سفر به بالی در یک آب و هوای مناسب را دارید، هم اکنون تور نوروز بالی را خریداری کنید و در آب و هوایی مناسب از دیدنی های بالی لذت ببرید.