خرید تور ارزان دبی نوروز 97 , هتل فونیکس دبی

خرید تور ارزان دبی نوروز 97 تصمیم این روزهای بسیاری از خانواده های ایرانی است؛ چراکه در سالهای اخیر سفر به شهرهای توریستی کشورهای نزدیک ایران به الویت سفرهای نوروزی ایرانیان بدل شده است.

اگر در فکر خرید تور ارزان دبی نوروز 97 هستید باید گفت این سفر کمی پر هزینه است. ارزان ترین تور نوروزی دبی مربوط به هتل سه ستاره ی فونیکس با قیمت 3 میلیون تومان است و گرانترین 8 میلیون سیصد تومان هزینه بر می دارد که با رزرو هتل 5ستاره ی دبل تری بای هیلتون همراه است.

در هر صورت اگر قصد دارید در این ایام به دبی سفر کنید و از جاذبه های مدرن شهر حیرت زده بشوید، خرید تور ارزان دبی نوروز 97 را که همراه با رزرو هتل فونیکس است را فراموش نکنید. در ادامه هم به معرفی هتل می پردازیم و تصاویری از این هتل را قرار می دهیم:

هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی

خرید تور ارزان دبی نوروز 97 با هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی یکی از هتلهای 3 ستاره ی دبی در محله ی معروف دیره است که نرخ تور دبی با رزرو اتاق دو تخته ی هتل 3 میلیون و اتاق یک تخته 3 میلیون 765 هزار تومان هزینه در بردارد. لازم به ذکر این تور به مدت 6 روز ویژه ی 27 ام اسفند است که فرصت گذراندن لحظه ی تحویل سال نوی شمسی را در سرزمین دبی نصیب شما می کند.

این هتل 3 ستاره جز هتلهای معمولی دبی است که اگر قصد خرید تور ارزان دبی نوروز 97 را دارید به شما توصیه می شود. از این هتل نباید انتظار لوکس بودن و امکاناتی نظیر استخر را داشته باشید، اما موقعیت آن دسترسی به جاذبه های توریستی دبی نظیر بازار قدیمی Al Ghurair، مسجد جامع دبی و بسیاری دیگر را برای شما راحت می کند. هتل تا ایستگاه مترو تنها 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد که می توانید از طریق آن به بخشهای دیگر شهر دسترسی پیدا کنید.

در خصوص دیزاین هتل باید گفت دارای سبک خاص عربی است و می توانید رنگهای گرم را در طراحی قسمتهای مختلف هتل مشاهده کنید. اتاقهای دلباز هتل هم با همین سبک و سیاق و با تم رنگهای گرم به محیطی گرم و دلنشین بدل شده اند.
در این اتاقها کلیه ی امکانات رفاهی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، مبلمان و تخت خواب راحت، کمد، حمام مجهز و غیره تدارک دیده شده است.

هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی

متاسفانه در این هتل امکاناتی نظیر استخر، سونا و جکوزی تعبیه نشده و باید انتظار یک هتل سه ستاره را از آن داشته باشید. اما این هتل دارای سالن ماساژ است و می توانید از آن در طول اقامت خود بهره ببرید. همچنین هتل خدمات کرایه ی خودرو ارائه می دهد که گشت و گذار را در شهر دبی برای شما راحت تر می کند.

از دیگر امکانات خوب هتل که باید به آن اشاره کنیم رستوران و لابی هتل است. رستوران هتل صبحانه ی لذیذی را به صورت بوفه به مهمانان هتل ارائه می دهد که بسیار لذتبخش خواهد بود. در خصوص دسترسی به نت هم باید گفت در فضای عمومی می توانید به طور رایگان از آن استفاده کنید.

هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی

هتل فونیکس دبی