تور بالی نوروز 97 و گشت زنی با تاکسی های آبی رنگ

یکی از زیباترین مقاصد گردشگری برای نوروز 97، بالی است. بالی، این جزیره ی زیبا در اندونزی برای مسافرانی که علاقه ی زیادی به طبیعت زیبا و شگفت انگیز دارد، مناسب است. به همین منظور اگر قصد خرید یک تور خارجی برای تعطیلات نوروز امسال را دارید، توصیه می کنیم با خرید تور نوروزی بالی خود و همراهانتان را به یک سفر ایده آل و فراموش نشدنی در بهشتی زمینی میهمان کنید.

تور بالی نوروز 97

تور بالی نوروز 97

تور بالی نوروز 97 و گشت زنی در جزیره با تاکسی های آبی

در جزیره ی بالی، تاکسی های آبی رنگی وجود دارد که بهترین انتخاب برای گشت و گذار در این سرزمین زیبا است. البته باید گفت که انتخاب های مختلفی برای مسافران تور بالی برای گشت زنی در این جزیره وجود دارد؛ مثلا برای طی مسافت های طولانی چه چیزی بهتر از پیاده روی و دوچرخه سواری!

یا اصلا می توانید تاکسی کرایه کنید یا با اتوبوس های عمومی به مکان های مختلف گردشگری بروید. اما آنچه که مسلم است این است که تاکسی در بالی فراوان است اما بهتر است در این جزیره با تاکسی های آبی این طرف و آن طرف بروید.

گردش در جزیره بالی با تاکسی های آبی رنگ

گردش در جزیره بالی با تاکسی های آبی رنگ

البته اگر نگران هزینه ها هستید، می توانید ماشین کرایه کنید، باید گفت که قوانین رانندگی توسط مردم محلی چندان رعایت نمی‌شود بنابراین بهتر است هنگام رانندگی احتیاط کامل کنید.

اجاره ی دوچرخه هم در این منطقه بسیار رایج است، اما از آنجای یکه مسیر ویژه ای برای دوچرخه سواری وجود ندارد، به مسافران تور بالی پیشنهاد می شود که جانب احتیاط را حین دوچرخه رانی رعایت کنند.

اگر علاقه مند باشید در این باره اطلاعات بیشتری کسب کرده و به طور کلی نسبت به تور بالی و جاذبه های گردشگری که در این جزیره ی زیبای کشور اندونزی قرار دارند، بیشتر بدانید توصیه می کنیم به صفحه ی تور بالی و به وبلاگ پارمیدا تورز سر بزنید.