تور بالی، معرفی هتل کاتاماما

بالی، به لطف طبیعت زیبایی که دارد، سالانه پذیرای تعداد زیادی از مسافرانی ست که با خرید تور گردشگری بالی به این جزیره سفر می کنند، است. در این جزیره ی فوق العاده، هتل های بی شمار و متعددی ساخته شده است که هر کدام می توانند بنا بر سلیقه ی هر یک از مسافران تور بالی، انتخاب شوند و به آنها خدمت رسانی کنند.

در ادامه ی مطلب به معرفی یکی از بوتیک هتلهای فوق العاده در بالی خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

 

کاتاماما

بالی، جزیره ای زیبا در اندونزی، سالانه پذیرای مسافران زیادی از سراسر نقاط جهان است که برای گردشگری به آن سفر می کنند. در بالی آنقدر طبیعت زیبا و جذاب است که نمیتوان از آن دل کند.

برای اسکان مسافرانی که به این جزیره ی زیبا سفر می کنند، هتل ها و اقامتگاه هایی ساخته شده است که هر کدام دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند، هتلهایی با چشم اندازی زیبا به اقیانوس هند.

هتلی که در ادامه معرفی خواهیم کرد دارای همین ویژگی ها است و چشم انداز زیبای سوئیت های آن به اقاینوس آرام، بسیار دل نواز و آرامش بخش است.

این هتل در سمینیاک بالی ساخته شده است و از ساحل تنها دقیقه فاصله دارد. این هتل بوتیک، دطراحی زیبایی از ترکیب سنتی و مدرنیته دارد و مسافران در آن می توانند هنر صدساله ی اندونزی را در کنار چیدمانی از لوازم و وسایل مدرن بیایند.

جالب است بدانید که مبلمان در این هتل دست ساز هستند و تاریخ و هنر غنی بالی و اندونزی را به رخ می کشند. میهمان نوازی گرم و صمیمی در کنار امکاناتی مدرن و اقامتی راحت و آسوده ، این هتل بوتیک را به یک خانه در قلب بالی تبدیل کرده است.

هتل کاتاماما بالی

هتل کاتاماما بالی

در این هتل یک استخر روباز وجود دارد که در کناز محوطه ی سرسبزی قرار گرفته است، این مجموعه محیطی بسیار دلنشینی را برای مسافران فراهم آورده است.

در هتل کاتاماما، سالن ورزشی وجود دارد که مسافران می توانند 24 ساعته از آن استفاده کنند. این سالن ورزشی به راحتی در طبقه ی اول هتل یافت می شود و مجهز به انواع و جدیدترین امکانات ورزشی مانند تردمیل ، دوچرخه و حتی بندهای TRX است. جالب اینجاست که بنا به درخواست مسافران، فعالیت های آنها می تواند زیر نظر مربی خصوصی انجام شود.

در هتل کاتاماما سالن اسپایی وجود دارد که نیلا نام دارد. در این سالن، انواع خدمات ستنی و درمانی اندونزیایی ارائه می شود که این خدمات شامل انواع تکنیک های درمانی و زیبایی به کمک گل ها و میوه های بالی است از جمله قهوه ، یاسمین ، زردچوبه و زنجبیل می شود که در نهایت ریلکس و آرام شدن را برای افراد به ارمغان خواهد داشت.

هتل کاتاماما بالی

هتل کاتاماما بالی

در این هتل اتاق ها و سوئیت های مختلفی وجود دارد که هر کدام به سبکی متفاوت چیده و دکور شدند و سایزهای مختلفی دارند. اما در میان سوئیت ها، سوئیت کاتامان شیک ترین و لوکس ترین سوئیت این هتل به شما می رود. در این سوئیت، فضایی مجزا برای اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است، دو اتاق خواب با تختخواب های بزرگ دونفره و یک اتاق نشیمن و غذاخوری با پنجره های بزرگ از سقف تا کف و یک باغچه و جکوزی اختصاصی در پشت بام دارد، چشم انداز این سوئیت هم به اقیانوس است.

اما سوئیت هایی که در پشت بام هتل قرار دارند، کوچکترین فضا را نسبت به سوییت اصلی هتل دارند. در این سوئیت ها، ها یک تختخواب دو نفره ، فضایی برای نشیمن و غذاخوری با پنجره های بزرگ از سقف تا کف وجود دارد و باغچه ای اختصاصی در پشت بام با چشم انداز به سوی اقیانوس هند!

سوئیت دیگری با عنوان سوئیت دو اتاق خوابه در این هتل وجود دارد که همان طور که از نام پیداست، شامل دو اتاق خواب با یک تختخواب دو نفره و یک اتاق با دو تخت مجزا می شود و فضایی هم به عنوان اتاق نشیمن دارد. گفتنیست که این سوئیت ها نسبت به دو سوئیت قبلی کوچکتر است.

هتل کاتاماما بالی

هتل کاتاماما بالی

در کنار استخر هم سوئیت هایی وجود دارند که هم اندازه ی سوئیت های دو اتاق خوابه هستند. اما تفاوت این ها با سوئیت های دو اتاق خوابه این است که، این سوئیت های کنار استخر، تنها یک اتاق و یک تختخواب دو نفره و دسترسی اختصاصی به استخر دارند.

سوییت های کنار باغ ، از جمله سوییت های کوچک این هتل به شمار می روند که شامل یک تختخواب ، حمام ، اتاق نشیمن و میزکار می شوند.

در این هتل، کوچکترین سوئیت ها ،سوئیت های جزیره هستند. این سوییت ها نیز همان امکانات سوییت های کنار باغ را دارند با این تفاوت که چند متر نسبت به آنها کوچک تر هستند.

تمام سوئیت های هتل، به امکاناتی مانند تهویه کننده هوا ، تلویزیون صفحه تخت ، حمامی مجهز به لوازم بهداشتی رایگان و بالکن مجهز هستند. همچنین حدمات تمیز کردن اتاق ها برای تمامی سوئیت ها برقرار است.

همچنین خدمات خشکشویی و اتوکشی نیز به درخواست میهمانان هتل با هزینه جداگانه انجام می شود. ضمن آنکه اینترنت Wi-Fi بصورت رایگان در سراسر هتل برای مسافران قابل استفاده است.

مسافران تور بالی که قصد خرید هدیه دارند، می توانند به فروشگاه کوچکی که در هتل وجود دارد، بروند و خرید کنند. همچنین در هتل کاتاماما، خدمات نگهداری از کودکان نیز با هزینه جداگانه انجام می گیرد.

هتل کاتاماما بالی

هتل کاتاماما بالی

مسافران می توانند غذای خود را داخل سوئیت میل کنند. در رستوران های هتل، هتل انواع غذاهای محلی اندونزیایی و غذاهای بین المللی سرو می شود.

مسافرانی که در این هتل اقامت می کنند، می توانند در زمان کوتاهی به مرکز خرید سمینیاک اسکوئر برسند چرا که در فاصله کمتر از یک کیلومتر از هتل قرار گرفته است.

همچنین نزدیک ترین فرودگاه به هتل کاتاماما نیز فرودگاه بین المللی Ngurah Rai با فاصله تقریبی 7 کیلومتر قرار گرفته است و باید گفت که خدمات ترنسفر به فرودگاه با هماهنگی هتل و هزینه جداگانه انجام می گیرد.